Український бренд ALCHEVSQUE випустив новий дроп

Український бренд ALCHEVSQUE, що запустився у березні цього року, представив новий дроп. Це перша власна модель базового худі А ↳ 1 Hoodie 

А ↳ 1 Hoodie виконаний у чорному кольорі та доповнений великою передньою кишенею. Кожна функціональна частина речі пронумерована від одного до чотирьох: один — капюшон, два — передня частина худі, три та чотири — правий та лівий рукави.


На спині також розмістили один з логотипів ALCHEVSQUE — букву А зі стрілкою. 

За словами засновника бренду Антона Іванова, нумерація — це їхня спроба «зробити дизайн без дизайну» та «підхід, який пропонує подивитися на технічну естетику під новим кутом».

«Технічні маркування, які нас оточують, — це орнамент сучасності. Індустріальний світ — це чиста функціональність, без замаху на естетику, проте, при новому прочитанні, — це чиста естетика без функції». 

Антон додав, що надалі команда ALCHEVSQUE зосередиться на релізі «Функціональних айтемів».

«ALCHEVSQUE — це спроба зробити інструмент дослідження навколишнього середовища. Цей підхід я називаю Functional Fiction. Я проектую речі, які можна використовувати як інструмент, але функція завжди неочевидна. Це також називають спекулятивним дизайном. Речi з якими треба позвоємодіяти і знайти свій спосіб використання», — поянив він. 

Замовити А ↳ 1 Hoodie можна на сайті бренду, а відправки почнуться з 2 січня. Ціна — 150 доларів. 

Бренд ALCHEVSQUE запущений співзасновником дизайн-агенції CREVV Антоном Івановим, фронтменом гурту «Дети Депутатов» Єгором Литвиненком та керівником відділу продукції в Big Money University Танею Лютою.

Ідея запуску ALCHEVSQUE виникла у Антона Іванова ще давно, а перші скетчі для принтів він створив ще у 2018 році. Назва бренду відсилає до назви міста, в якому виріс дизайнер: «міста, що знаходиться всередині трьох великих заводів та просочене важкою працею».

«Алчевськ сформував мій візуальний смак, ставлення до роботи та глибоку повагу до простих людей, робочого класу. Бренд ALCHEVQUE це свого роду компіляція близької мені візуальної естетики. Основні теги бренду: технічна естетика, робоча уніформа та народний дизайн».

Перший дроп команда планувала представити «буквально за тиждень» до повномасштабного наступу 24 лютого. Антон уточнив, що частину виручених коштів вони хотіли передавати фондам, що допомагають переселенцям з тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей.

«Війна внесла свої корективи. Дивно запускати бренд у такий час, але я відкладав це так довго, що можливо зараз найкращий момент», — додав дизайнер. 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis