Bolt і фотограф Тарас Бичко відкривають у Києві виставку вуличної фотографії

Для проекту львівський стріт-фотограф Тарас Бичко створив серію світлин, головними «героями» яких стали сервіси Bolt: виклик автомобілів, оренда самокатів і доставка їжі

Эта новость также доступна на русском языке

Як говорять у Bolt, Тарас Бичко прийшов до них із ідеєю фотопроекту, яка в підсумку охопила чотири міста: Київ, Одесу, Львів і Дніпро.

Одна з ідей проекту — популяризувати феномен вуличної фотографії та показати, як  Bolt став невід’ємним атрибутом міського життя.

«Проект допоможе кожному побачити своє місто з нового боку та наблизитися до феномену вуличної фотографії, — розповідають організатори виставки. — А особливість ініціативи полягає в поєднанні художніх стилістик стріт-фото для рекламних цілей, що дозволить популяризувати не тільки нестандартний підхід до реклами, але й мистецтво вуличної фотографії та українських авторів».

Виставка відбудеться в Києві з 29 листопада до 13 грудня в будівлі Octotower (вул. Мечникова, 5).

Що треба знати про Тараса Бичко

Тарас Бичко — львівський стріт-фотограф, співзасновник об’єднання «Українська вулична фотографія», автор проекту й учасник міжнародного колективу Little Box Collective. Стилістична особливість робіт Бичко — гра світла та тіней.

Один із його найвідоміших проектів — «365 days of Light and Shadow». Кожного дня протягом року Бичко знімав повсякденне життя Львова, яке здебільшого туристи не бачать. 

Автор зінів і фотокниг, серед яких Out of Time, що вийшла в лондонському видавництві Bump Books, а також «365 days of Light and Shadow», 2ROOMS. Фіналіст міжнародних конкурсів Leica Street Photo, London Photo Festival, Miami Street Photo Festival. 

Більше про Тараса та його світлини можна дізнатися в нашому з ним інтерв’ю: «Гра з тінню: Львівська повсякденність у фотопроекті Тараса Бичка»

 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis