Бренд AIREI та ASICS випустили кросівки, покриті гіпсом

Концептуальний бренд AIREI та ASICS представили спільну модель кросівок. Її створили на основі бігового силуету ASICS GT-2160, а характерною особливістю пари стало гіпсове покриття

AIREI покрили щільним білим гіпсом всю верхню частину кросівок ASICS GT-2160, залишивши видимою лише підошву з технологією Solyte.

За задумом, кросівки повністю придатні для носіння. З часом гіпсова поверхня взуття тріскається, «утворюючи унікальний малюнок для кожного власника пари».

Кросівки надійдуть у продаж в коробці, також покритій гіпсом та прикрашеній тисненням.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений DSMP COMPANY (@doverstreetmarketparis)

Колаборація стала частиною глобального проєкту ASICS Crafts for Minds, в межах якого бренд випускає колаборації з брендами та митцями, а всі вторговані за продаж речей перераховує до світових благодійних організацій. За продаж гіпсових кросівок AIREI та ASICS передадуть гроші до дитячого благодійного фонду RightToPlay.

Лімітований дроп складається з 50 пар. Ціна в ритейлі — 180 євро. Відомо, що купити кросівки можна буде, зокрема в паризькому Dover Street Market.

У 2022 році ASICS та нідерландський бренд KASSL Editions переосмислили силует ASICS Gel-1090. Кросівки прикрасили «бахілами», які також виконують функцію захисного покриття.

Всі кошти з лімітованого дропу в 30 пар перерахували до благодійної організації Mind, що займається питаннями психологічного здоров’я.

 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis