В Україні видадуть біографію Depeche Mode

Видавництво «Наш Формат» готує до друку книгу «Depeche Mode: Faith & Devotion» Ієна Ґіттінса. Реліз біографії планують на вересень 2023 року, наразі її можна передзамовити на сайті видавництва. Українською книгу переклала Анастасія Цимбал

Видання охоплює усю понад 40-річну кар’єру «піонерів британського електропопу»: від перших концертів гурту в Ессексі до сучасності. «Depeche Mode: Faith & Devotion» налічує 240 сторінок, містить архівні фотографії та у хронологічному порядку розповідає про всі альбому колективу.

Англійською «Depeche Mode: Faith & Devotion» перше вийшла восени 2019 року. Її автор Ієн Ґіттінс також написав біографії гуртів Talking Heads та The Cure.

У березні 2023 Depeche Mode випустили новий альбом Memento Mori, записавши його після смерті клавішника й співзасновника Енді Флетчера, який пішов з життя у травні 2022. Лонгплей став 15 у карʼєрі гурту.

Робота над лонгплеєм почалася ще за життя Флетчера, на початку пандемії COVID-19, у 2020 році. Його головними темами стали  смерть одержимість та параноя.

«Memento Mori впритул наближається до найкращих робіт гурту, типу Just Can’t Get Enough, які оселяються у мозку слухачів. Це найкращий Depeche Mode з часів лонгплею Ultra, але, ймовірно, тут немає нічого, що познайомить їх із абсолютно новою аудиторією, на відміну від Ultra. І трек Soul with Me — єдиний справжній промах Memento Mori, жахливе почуття жалю до себе, що звучить у цій композиції, суперечить неймовірній історії про витривалість, якою є Memento Mori», — так описало альбом музичне видання Pitchfork.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis