Бренд Smiley розмістив жовто-блакитні смайли на світових пам’ятках

20 березня американський бренд Smiley розмістив свій фірмовий смайл у кольорах українського прапора на будівлях Лондона, Берліна, Парижа, Рима, Сіднея, Нью-Йорка, Ріо-де-Жанейро та Лос-Анджелеса. Так компанія відзначила «Міжнародний день щастя», запроваджений ООН у 2012 році, та висловила солідарність з Україною, нагадуючи про сміливість і стійкість українського народу

Проекцію з жовто-блакитним смайлом розмістили на стінах Сіднейського оперного театру, мості Харбор-Брідж, на будівлі поряд з оглядовим колесом «Лондонське Око», на галереї Tate, на паризькій Тріумфальній Арці, «Музеї людини» та на будівлях нью-йоркських районів Сохо, Челсі та Мідтаун.

«Намагайтеся виражати більше співчуття світу та вкладати більше позитиву в те, що робите», — прокоментував акцію Ніколас Луфрані, генеральний директор The Smiley Company. 

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Smiley (@smiley)

Крім того, команда бренду запустила на сайті окрему сторінку з інформацією про те, як можна допомогти біженцям з України. Там розмістили перелік благодійних організацій та фондів, які надають медичну та гуманітарну допомогу, та закликали робити донати.

Від забороненого символу до елементу цифрової епохи: Історія жовтого смайлика 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis