На лондонському аукціоні продають картину Бенксі. Кошти з продажу підуть на підтримку «Охматдиту»

UPD [28.03.2022] Антивоєнну картину Бенксі CND Soldiers продали на британському аукціоні за 81 тисячу фунтів стерлінгів (більше 3 мільйонів гривень). Всю суму перерахують до київської дитячої лікарні «Охматдит»

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений MyArtBroker (@myartbroker)

Оригінальна замітка [21.03.2022] Британська платформа MyArtBroker виставила на «тихий аукціон» антивоєнну картину Бенксі CND Soldiers, створену художником у 2003 році. Всі кошти з продажу відправлять на рахунок київської дитячої лікарні «Охматдит», що лікує поранених внаслідок російської агресії дітей 

Стартова ціна картини — 20 тисяч фунтів стерлінгів. Торги завершаться 27 березня.

«Незважаючи на активні обстріли та авіаудари росії, фахівці Охматдиту залишаються у Києві для захисту та лікування дітей та поранених, яких доставляють до лікарні. Завдяки самовідданій роботі лікарні пацієнтам у повному обсязі надають своєчасну медичну допомогу, а зібрані кошти забезпечать продовження цієї важливої ​​роботи», — пишуть в MyArtBroker. 

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений MyArtBroker (@myartbroker)

За словами команди британської платформи, «Бенксі протягом своєї кар’єри використовує мистецтво як зброю проти війни», а його «антивоєнний образ CND Soldiers — як ніколи актуальний». 

Робота CND Soldiers вперше з’явилась в 2003 році перед будівлею Британського Парламенту. Вона стала реакцією на новини про те, що британські військові будуть залучені у війні на території Іраку. На картині зображені два солдати, один з яких тримає напоготові автомат, поки інший малює фарбою на стіні великий червоний символ миру.

У 2005 році видавництво Pictures on Walls of London випустило 700 друкованих копій роботи. Анонімний власник однієї з них і надав копію для продажу на MyArtBroker. 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis