Обкладинка нового альбому Bunht

Bunht випустив електронно-джазовий альбом

На лейблі сучасного джазу No Time For Swing вийшов альбом Oneself Again київського продюсера Ярослава Татарченка, він же Bunht. Лонгплей став дебютом артиста в джазовій інструментальній музиці. Лайв презентація релізу відбудеться 7 квітня у клубі Closer

Oneself Again складається з 12 електронно-джазових композицій. Їх Bunht написав протягом 2021-2023 років та присвятив «власним інтимним переживанням з приводу подій в Україні, світі та особистому житті». 

Ярослав говорить, що в музичному плані хотів «поєднати світи складної ембієнтної музики та джазу», а сингли описує як «мінімалістичні, але емоційні, гітарні композиції, доповнені атмосферними ембієнтними текстурами, польовими записами та глітчами». 

Ось як Bunht описує деякі сингли:

Through the Decades

«Ця мелодія справді була зі мною протягом десятиліть — я почав складати її у 18 років і закінчив у 37. Тож це мій зв’язок минулого та теперішнього». 

Solidify

«У Solidify я намагався музично перекласти важливий вірш поета Василя Стуса, який все життя боровся за незалежність України та був убитий радянським режимом. Наприкінці треку ви можете почути, як Василь начитує цей вірш сам».

Midnight

«Опівніч — це час, коли я пишу музику. Цей час я відчуваю дуже особливим, я відчуваю, як шум життя слабшає, і в тиші ночі я починаю чітко чути себе». 

Dissonata

«Це дуже особлива емоційна пісня, де я намагався поєднати красу з болем. Ця мелодія належить до числа етюдів, тому що для мене дуже звично писати щось занадто важке і потім витрачати багато часу на відпрацювання». 

Decomposition

«У синглі я використав складний ланцюжок ефектів гранулярної затримки, щоб створити випадковість у структурі та побудувати живу взаємодію з цією випадковістю»

Incredible faces of Azov

«Цей трек я створив під час вторгнення росіян та окупації міста Маріуполя, коли останній український форпост знаходився на території заводу “Азовсталь”, де тримали оборону азовці. Один з фотографів створив серію їхніх портретів. І так боляче було розуміти, що всіх цих по-справжньому красивих і сильних людей можуть щомиті вбивати росіяни. Всі мої емоції втілилися в цій мелодії». 

Faldum

«Найважливішим для мене письменником за останні п’ять років був Герман Гессе, тому я пишу багато музики під впливом його оповідань. Ця композиція присвячена вигаданому ним місту Фалдум, де мрії всіх жителів раптом почали збуватися, але не всі змогли витримати відповідальність за свої бажання». 

Купити квитки на квітневу лайв-презентацію альбому Oneself Again можна тут.

Bunht — проєкт київського продюсера та мультиінструменталіста Ярослава Татарченка. Грає техно, ембієнт та експериментальну музику. Його дебютний альбом Open вийшов у 2018 році, а через рік на паризько-берлінському лейблі Neurom він представив другий реліз Overcome. Третій альбом Unfairy Tales вийшов 2020 року.

На рахунку Buhnt також виступи на фестивалях Black Factory та Next Sound.



Проєкт «Strategic Media Support Program» реалізує Львівський медіафорум за фінансової підтримки People in Need (PIN) та Pioneer Foundation.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis