Canada Goose та Pyer Moss випустили спільну колекцію

Канадський бренд Canada Goose об’єднався з брендом Кербі Жана-Раймонда Pyer Moss для створення колекції верхнього одягу та взуття. До колаборації увійшли дев’ять айтемів, які «поєднують фірмові стилі обох марок»

Колекція складається з парки Wave – Parka 001, двох моделей пуховиків Crop Wave – Puffer та CG Disc – Puffer 001, жилета CG Disc – Vest 001, анорака Disc – Anorak 001, комбінезона Wild Brick – Overall 001 та штанів-карго CG Grab – Cargo 001.

Взуття в колаборації представлене моделлю черевиків Wild Brick – Boot 001, а аксесуари — балаклавою Logo – Balaclava 001.

Так для створення пуховиків, жилетів та анораків бренди використали перероблений ріпстоп, а штани-карго та анораки створили з флісового матеріалу з довгим ворсом. Основним кольором айтемів стало фірмове для Pyer Moss поєднання чорного та жовтого, а верхній одяг також доповнили фірмовою лейбою Canada Goose Arctoc Program.

Високі черевики Wild Brick – Boot 001 доповнили контрастною жовтою підошвою — подібно до дизайну першої моделі кросівок Pyer Moss The Sculpt.

З 19 жовтня купити речі з колаборації можна в магазинах Canada Goose. Реліз речей на сайті бренду відбудеться згодом.

Бренд Pyer Moss не випускав нові речі з листопада 2022 року. Сайт бренду тимчасово не працює, а з соцмереж повидаляли всі попередні пости.

В лютому 2022 року засновник Pyer Moss Кербі Жан-Реймонд покинув команду Reebok після двох років на посаді креативного директора глобального напряму бренду. Причини такого рішення ні бренду, ні Жан-Реймонд не розкрили.

Кербі Жан-Реймонд співпрацював з Reebok з 2017 року, а після призначення креативним директором у 2020-му керував усіма креативними та дизайнерськими напрямками бренду, розробляв дизайнерську стратегію, а також працював з відділами розвитку, глобального маркетингу та продуктів. Він також входив до вищого керівництва Reebok.

 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis