Вийшов трейлер «Зони інтересів» Джонатана Ґлейзера. Це один з переможців Канн-2023

Студія A24 випустила трейлер стрічки «Зона інтересів»  британського режисера Джонатана Ґлейзера («Опинись у моїй шкірі»). 2023 року фільм отримав Гран-прі (другу за важливістю нагороду) Каннського кінофестивалю

«Зона інтересів» знятий за мотивами однойменного роману 2014 року письменника Мартіна Еміса. Фільм показує ідеальне життя родини командира Аушвіцу Рудольфа Гесса та його дружини Гедвіги у часи війни. Подружжя із дітьми живе біля концтабору, ігноруючи все, що відбувається за межами їхнього подвір’я.

Головні ролі в фільмі виконали німецькі актори Сандра Гюллер («Траєкторія падіння»), Крістіан Фрідель («Підірвати Гітлера») та Ральф Херфорт («Щури»).

Світова прем’єра стрічки відбулась в травні на Каннському кінофестивалі. Реліз в кінотеатрах очікується в грудні 2023 року.

«Золотою пальмовою гілкою» Каннського кінофестивалю цього року нагородили «Анатомію падіння» Жюстін Тріє. У фільмі йдеться про суд над жінкою, чоловік якої таємниче загинув на скелі. Їхній незрячий син підозрює матір у вбивстві й надає суду докази.

Третьою за важливістю нагородою — призом журі — відзначили «Опале листя» фіна Акі Каурісмякі. Стрічка показує знайомство продавчині супермаркету та будівельника у Гельсінкі, які шукають вихід із самотності.

Докладніше про переможців Канн-2023 ми розповідали тут.

 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis