Студія Ghibli та Lucasfilm готують спільний проєкт

Японська анімаційна студія Ghibli анонсувала в колаборацію з компанією Lucasfilm. Тизер майбутньої співпраці опублікували в Твіттеі Studio Ghibli

В короткому ролику об’єднали заставку Lucasfilm, якою починаються всі фільми компанії, та логотип студії Ghibli. Деталі майбутнього проєкту поки не розголошують.

Представники Lucasfilm повідомили, що офіційний анонс заплановано найближчим часом. Ймовірно, студія Хаяо Міядзакі займеться виробництвом одного з епізодів для Star Wars: Visions — анімаційного серіалу-антології у всесвіті Star Wars, епізоди до якого створюють різні японські аніме-студії.

Антологію Star Wars: Vision представили у вересні 2021 року. Її називають «збіркою коротких неканонічних історій зі всесвіту, представлених через бачення найкращих у світі творців аніме».

В перший сезон ввійшли дев’ять епізодів, над якими працювали студії Kamikaze Douga, Twin Engine, Trigger, Kinema Citrus, Production I.G та Science SARU. Кожен з епізодів має унікальний стиль анімації, натхненний класичним японським аніме та елементами японської культури.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis