Чому Instagram видалив постер фільму Педро Альмодовара, а потім повернув

За інформацією The Associated Press, Instagram видалив кілька публікацій постерів до фільму «Паралельні матері» Педро Альмодовара 9 серпня, але повернув їх через два дні. Причиною видалення називають правила публікації фото оголеного тіла. На постері зображений жіночий сосок, з якого стікає молоко

«Ми робимо винятки, щоб дозволити оголення у певних обставинах, зокрема, коли існує чіткий художній контекст,  написали представники Instagram.  Тому ми відновили публікації з постерами фільму Альмодовара і вибачаємось за плутанину».


Соціальна мережа відреагувала після того, як дизайнер постеру Хав’єр Хаєн пожалівся про видалення у новій публікації: «Як і очікувалося, Instagram видалив постер, який ми створили до останнього фільму Альмодовара “Паралельні матері”. Я знову публікую його. Дякую, що поширюєте його».

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Javier Jaén (@javier_jaen)

В коментарі для The Associated Press він додав: «Вони кажуть, що їхня технологія не може розрізнити контекст. Мені плювати. Змінюйте тоді технологію». Наразі публікації постеру в Facebook та Instagram відновлені.

Видання Indiewire звернулися по коментар до режисера Педро Альмодовара. Він подякував всім, хто підтримав постер «Парелельних матерів»: «Ви дісталися свідомості поза алгоритмами, які вирішують, що є образливим, а що непристойним, щоб відступити та дозволити постеру поширюватися вільно. Це ваша перемога, велика перемога. Ми повинні бути напоготові, перш ніж машини віришать, що ми можемо робити, а що ні. Я завжди покладався на доброту незнайомців, але поки вони є людьми, а алгоритми ні, то неважливо скільки інформації є в алгоритмів, вони ніколи не матимуть серця або здорового глузду».

Стрічка «Паралельні матері» відкриє Венеційський кінофестиваль 1 вересня. Пенелопа Крус, Айтана Санчес-Хіхон і Мілена Сміт грають трьох жінок, які по-різному проживають материнство.

 Найгучніші фільми з Венеційського кінофестивалю шукайте в нашому гайді.

Читайте  также:


Следите за DTF Magazine в Facebook, Instagram, Twitter и Telegram

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis