Дені Вільнев хоче зробити «Дюну» трилогією

В інтерв’ю радіостанції CBC’s Radio Canada режисер Дені Вільнев розповідав, що хоче зняти триквел до адаптації Френка Герберта «Дюна». Сюжет третьої частини базуватиметься на другому романі письменника «Месія Дюни». Прем’єра першої частини відбудеться в Україні 16 вересня, а в США — 22 жовтня

Від самого початку Дені Вільнев розділив сюжет «Дюни» Френка Герберта на два фільми, щоб точніше передати інформацію з першоджерела. Для CBC’s Radio Canada він також сказав, що у першій частині не буде персонажа Фейда-Раута Гарконнена і він збереже його для продовження. Поки невідомо, хто зіграє Гарконнена. В адаптації Девіда Лінча цю роль виконав Стінг. 

«Книга настільки багата. У ній чимало фантастичних деталей про різні культури. Щоб зберегти це і мати час на перенесення ідей на екран, ми мали прийняти важливі рішення»,  пояснює Вільнев зміни.

Режисер підтвердив, що роль Літ Кайнс виконає Шерон Данкан Брюстер («Кров’ю», «Бунтар Один. Зоряні війни. Історія»). Тим самим Дені Вільнев змінив гендер персонажа, який у книзі був чоловіком. 

Також вийшов японський трейлер до фільму, в якому показали кілька нових кадрів:

Сценарій до «Дюни» написав Джон Спейтс («Прометей», «Пасажири»). Зараз він працює над сиквелом та триквелом потенційної франшизи.

Більше про другу частину «Дюни» ми писали тут.

«Дюна» — це адаптація однойменного роману письменника Френка Герберта. Фільм розповість про життя Пола Атрейдеса — «дитини привілеїв, вихованого у сильній сім’ї». Йому треба перемогти у війні за пустельну планету Аракіс, де видобувають наркотик, що здатний продовжувати життя.

Головні ролі у фільмі виконали Тімоті Шаламе («Назви мене своїм ім’ям», «Французький вісник»), Зендая («Ейфорія»), Ребека Фергюсон («Доктор Сон»), Оскар Айзек («Зоряні війни: Скайвокер. Сходження), Джош Бролін («Дедпул 2»), Стеллан Скарсгард («Чорнобиль») і Хав’єр Бардем («Старим тут не місце»).

Читайте  также:


Следите за DTF Magazine в Facebook, Instagram, Twitter и Telegram

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis