Деніел Лі став новим креативним директором Burberry

Дизайнер та колишній креативний директор Bottega Veneta Деніел Лі стане новим креативним директором Burberry, пише WWD. Він замінить на позиції італійського дизайнера Рікардо Тіші, який керував британським домом моди з 2018 року

Лі повноцінно приєднається до команди Burberry з 3 жовтня. Він працюватиме в штаб-квартирі в Лондоні під прямим керівництвом Джонатана Акерройду, який в 2021 році став новим генеральним директором дому моди.

«Деніел — винятковий талант з унікальним розумінням сьогоднішнього споживача люксу та сильним показником комерційного успіху, і його призначення підкріплює амбіції, які ми маємо щодо Burberry. Я радий співпрацювати з ним і впевнений, що він матиме вплив, до якого ми прагнемо дійти в наступній фазі, що підтримуватиметься нашими талановитими та досвідченими командами », — прокоментував призначення дизайнера Акерройд.

26 вересня на Тижні моди в Лондоні Burberry представив останню колекцію Весна/Літо 2023, створену під керівництвом Рікардо Тіші.

«Burberry — це дуже особливе місце з магічним минулим і дуже перспективним майбутнім. Глава, яку я попросив написати у його довгій історії, — це те, чим я неймовірно пишаюся, і те, що вирішив завершити цим останнім шоу, — прокоментував фінальний показ Рікардо Тіші. — Я процвітав, щоб продовжувати спадщину інновацій і послідовно відстоював творчість та інклюзивність, щоб Burberry завжди рухався вперед. Я хочу подякувати моїм командам, минулим і теперішнім, а також армії співробітників та друзів, які допомогли мені написати главу, яка, сподіваюся, залишиться в майбутньому Burberry на довгі роки».

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Burberry (@burberry)

Британський дизайнер Деніел Лі був креативним директором Bottega Veneta, що входить до складу конгломерату Kering, з 2018 по 2021 роки.

Лі називають реформатором, який популяризував бренд і «вдихнув в нього нове життя в бренд». Найпопулярнішими дизайнами Деніела, які принесли комерційний успіх, стали об’ємні «сумки-пельмені» The Pouch, плетені сумки, а також взуття з квадратним мисом.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений New Bottega Veneta (@newbottega)

У 2019 році мюлі з квадратним мисом зайняли перше місце у списку найбільш бажаних предметів року, а через рік рейтинг очолила плетена сумка Bottega Veneta.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений New Bottega Veneta (@newbottega)

До призначення в Bottega Veneta британський дизайнер співпрацював з Донною Каран та допомагав колишньому креативному директору Céline Фібі Фійло. У 2019 році Лі також виграв чотири нагоди British Fashion Awards: «Найкращий дизайнер жіночого одягу», «Дизайнер року», «Бренд року» та «Найкращі аксесуари».

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis