Netflix показав неопублікований уривок з «Гри в кальмара»

Під час щорічного фанатського івенту від Netflix — Tudum режисер та шоураннер «Гри в кальмара» Гван Дон-Хьок розповів, що наразі триває робота над другим сезоном, який представлять у 2024 році. Він також подякував фанатам шоу по всьому світу та пообіцяв, що новий сезон «буде наповнений абсолютно новими історіями»

Режисер також представив раніше не опублікований уривок з першого сезону «Гри в кальмара». У ньому Фронтмен гри у виконанні Лі Бьон Хона повертається додому з пакетом повним золотих рибок. Він випускає їх в акваріум та постерігає за ними — так само як і за учасниками гри, яку він курує.

Корейська «жесть»: як «Гра в кальмара» (не) вирівнює соціальну справедливість

«Гра в кальмара» розповідає про любителя азартних ігор на імʼя Джи-Гун з купою кредитів, який разом з грошима втратив і довіру матері. Таємнича організація пропонує йому та ще 455 біднякам пограти в дитячу гру, де виграш — 38 млн євро, а програш — куля в лоб.

Герої перебувають на спеціальній локації на безлюдному острові. Усі учасники одягнені в однакові зелені спортивні костюми з порядковим номером та біли сліпони Vans. Продажі останніх виросли на 7800% після премʼєри серіалу.

Слідкують за учасниками охоронці та помічники, одягнені в рожеві комбінезони та маки з геометричними фігурами: кругами, трикутниками та квадратами, які визначають їх повноваження.

На телевізійній премії «Еммі-2022» «Гра в кальмара» отримав шість нагород.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis