До Google Maps додали новий режим. Він дозволяє «заходити» у будинки та бачити райони вночі

Під час щорічної конференції Google I/O, що відбувається 11-12 травня, компанія повідомила про новий режим Immersive View у Google-мапах. Його створили обʼєднавши Street View та супутникові знімки

Тепер окрім міських пейзажів та памʼяток Google-мапи дозволятимуть користувачам «зайти» до деяких будівель та побачити певні райони у новому вигляді: вночі, у погану погоду або з натовпом.

Водночас на зображення накладатимуть звичну для цього сервісу інформацію  рівні зайнятості та індикатори трафіку.

Immersive View працюватиме на всі моделях телефонів та інших гаджетах. Наразі в новому режимі вже можна побачити деякі райони Лос-Анджелеса, Лондона, Нью-Йорка та Токіо. Згодом обіцяють додати й інші міста світу.

Також під час Google I/O компанія оголосила про розширення сервісу онлайн-перекладу Google Translate — туди додали ще 24 мови.

Це мови етносів, які проживають у Болівії, Чилі, Індії, Кенії, Ефіопії, Сьєрра-Леоне та інших країнах й регіонах. Наприклад, тепер Google Translate перекладає з асамської мови — нею послуговуються близько 25 мільйонів людей, що живуть у Північно-Східній Індії, мови яймару, якою говорять понад два мільйони жителів Болівії, Чилі та Перу, а також мови дивехі, якою спілкуються понад 300 тисяч жителів Мальдів.

Ще компанія представила нові окуляри доповненої реальності. Їхня головна особливість вміння перекладати з інших мов у режимі реального часу та транслювати переклад користувачеві одразу на лінзи окулярів. Втім, наразі це лише концепт і компанія не повідомляє про плани масового виробництва та продажу цього пристрою.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis