Koloah випустив нове відео. Це тизер його аудіовізуального перформансу про війну

Електронний музикант Koloah випустив відео на трек Overlook («Погляд з висоти») з альбому Serenity, що вийшов у квітні. Воно стане частиною 45-хвилинного аудіовізуального проєкту за мотивами альбому, дата релізу якого поки невідома 

Koloah називає кліп на Overlook своєрідним тизером майбутнього проєкту. В ньому кадри постраждалих від війни українських міст, чергуються зі скриншотами листувань, картами повітряного простору над Європою та довоєнними вулицями з Google Street View.

«Мета відео — нагадати всьому світу, з якими жахіттями живе наша країна зараз. Чим довше все це триває, тим менш світова спільнота звертає увагу на те, що тут відбувається. Потрібно різними способами знову і знову показувати людям, як рускій мір намагається знищити Україну», — описує нову роботу Koloah.

Режисером відео виступив Микита Берег.

Читайте наше інтерв’ю: «Koloah: “Треба бути романтиком, щоб створити щось класне“»

Як розповів Koloah в коментарі DTF Magazine, у повноцінному перформансі він розповість «дуже особисту історію, яка відбувалась на фоні всіх жахливих подій цих місяців». Проєкт представлять у лайв-форматі. До нього також ввійде музика, що була написана вже під час війни, проте не вийшла на останньому альбомі Serenity.

Koloah випустив новий альбом Serenity («Безтурботність») у квітні цього року. За словами музиканта, роботу над релізом він почав ще до повномасштабного наступу росії 24 лютого, а частину треків написав вже у воєнний час.

В Serenity ввійшли вісім треків. Усі кошти з продажу альбому на Bandcamp музикант направить на рахунок благодійного фонду «IT Військa», що надає гуманітарну допомогу жителям України.

Koloah розповідає, що «у щоденному пеклі музика стала його опорою та терапією». Альбом — це рефлексія на події, що відбуваються нині в Україні: «Усе що ми бачимо навколо — це страх, злість, біль, виснаження, поламані долі, безневинні жертви війни, яка стала геноцидом українського народу».

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis