Вийшов трейлер третього сезону «Любов. Смерть. Роботи»

Netflix представив трейлер третього тому анімаційної антології, премʼєра якого відбудеться 20 травня. У відео показали кадри з усіх девʼяти серій, що стануть частиною нового сезону. Як і раніше, вони створені різними режисерами та не повʼязані між собою сюжетно

У новому сезоні глядачам покажуть мультфільм від Девіда Фінчера («Дівчина з тату дракона», «Манк»), незмінного шоураннера попередніх частин антології.

Режисер створив короткометражну стрічку «Погана мандрівка», сценарій до якої написав Ендрю Кевін Уокер Фінчер працював з ним над трилерами «Сім» (1995) та «Вбивця» (2022). Фільм розповість про мисливців за акулами, на яких нападає гігантське морське чудовисько. 

  

«Любов. Смерть. Роботи» — анімаційний серіал Netflix, премʼєра якого відбулася у березні 2019 року. Проєкт-антологія не має єдиної сюжетної лінії, всі серії зняті у жанрах комедії, горору, та наукової фантастики.  

Другий сезон (або «том», як називають їх творці серіалу) стартував першого травня 2021 року. Шоураннерами обох сезонів стали Девід Фінчер та Тім Міллер.

Дизайн партнер — crevv.com
Разработка сайта — DTF Magazine/don't Take Fake