don’t Take Fake і «Типовий Київ» збудують масштабний сноупарк у центрі Києва

К оманда don’t Take Fake спільно з «Типовим Києвом» організує міський сноупарк у самому центрі столиці. 21—22 грудня під Аркою дружби народів працюватиме снігова гірка, де відбудуться змагання серед професійних лижників та сноубордистів «Дабл Тріпл Snow Fest»

Це буде один з найбільших у Європі міських сноупарків — висота гірки сягне п’ятиповерхового будинку, а довжина — половини футбольного поля. Це рідкісна можливість для киян побачити такі змагання в історичному центрі, не виїжджаючи на спеціальні майданчики.

У суботу, 21 грудня, відбудуться відкриття парку та кваліфікаційні тури змагань, а в неділю, 22 грудня, подія продовжиться фіналами з усіх дисциплін та вечіркою.

«Ми впевнені, що спорт може бути міським і масовим, навіть якщо йдеться про гори. Раніше наша команда вже створювала футбольний простір у заводському цеху й будувала найбільший мобільний скейтпарк. Тепер спробуємо перенести гірську атмосферу на дніпровські схили, а спортсменам надамо можливість показати себе тисячам киян наживо», — розповідають у don’t Take Fake

У назву «Дабл Тріпл» організатори вкладають втілення неможливого — як зробити подвійний і потрійний стрибок одночасно, так і влаштувати центр зимового спорту посеред міста. Водночас команда впевнена, що немає нічого нездійсненного, тому започатковує цей проект.

Під час «Дабл Трiпл Snow Fest» лижники і сноубордисти змагатимуться у трьох категоріях — джибінг, довільна програма та найкращий трюк. Сумарний призовий фонд становить 200 000 грн. За перебігом турніру глядачі спостерігатимуть зі спеціальних трибун і на великому екрані. Також планується онлайн-трансляція.

«Узимку Київ перетворюється на один великий ярмарок шашликів і глінтвейну. Водночас зростає попит на спортивні івенти. Ми робимо «Дабл Тріпл Snow Fest», щоб активні люди дістали можливість проявити себе, а всі інші — насолодитися видовищним шоу та розважитися», — говорить Павло Немерюк з команди «Типового Києва»

Парк працюватиме з 10:00 до 23:00. На території облаштують бари та фудкорт для відвідувачів.

«Ми вирішили поєднати три складові — музику, місто та зиму. Певною мірою надихалися зимовою версією фестивалю Tomorrowland, що відбувається в Альпах, — зазначає учасник команди «Типовий Київ» Олександр Барабошко. — Це буде майданчик, де перетинаються молодіжні вуличні рухи, бренди та креативні індустрії і який водночас цікавий широкій аудиторії»

Генеральним спонсором «Дабл Тріпл Snow Fest» виступає платіжна система Mastercard. Спонсор події — перший спортивний мобільний банк sportbank. Спонсором змагань став найбільш технологічний аутдор-бренд The North Face.

Вхід на територію парку — безплатний.

 Коли:

21—22 грудня, з 10:00 до 23:00

 Де:

Київ, під Аркою Дружби народів

Більше новин про Дабл Тріпл Snow — у Фейсбуці та Інстаграмі

Більше про don’t Take Fake

Команда don’t Take Fake існує з 2011 року. Вона об’єднує щорічне бренд-шоу та фестиваль вуличної культури don’t Take Fake, комунікаційну агенцію DTF Agency, онлайн-медіа про вуличну моду та культуру DTF Magazine та конференцію про бренди та креативність DTF Conference. У своїх проектах don’t Take Fake поєднує субкультури, глобальні та локальні бренди, і переносить найкращий світовий досвід в Україну.

Більше про Типовий Київ

Типовий Київ — проект, що об‘єднує міську спільноту, молодіжний фестиваль Radioday, онлайн-медіа, що пише на суспільно-політичну тематику ТК-медіа та ряд урбаністичних ініціатив. Команда Типового Києва залучена до організації фестивалів Atlas Weekend та Solomafest. У своїх проектах ставлять за мету робити життя в столиці комфортнішим


Подписывайтесь на DTF Magazine в Facebook, Instagram, Twitter и Telegram

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis