DTF Magazine та ARARAT запустили онлайн-кінофестиваль українського кіно

16 липня спільно з ARARAT ми запускаємо на сайті DTF Magazine онлайновий фестиваль короткометражних фільмів Apricot Short Film Festival. І майже до кінця літа показуватимемо найкращі українські фільми, які ще ніколи не виходили онлайн

У програму увійшли сім фільмів

Їх визнали не лише в Україні, а й включали у програми світових фестивалей й відзначали нагородами. Це анімаційне, документальне та ігрове кіно, яке говорить про важливі суспільні теми, піднімає питання самоідентифікації та знайомить із сучасною українською культурою.

ARARAT вже не перший рік активно підтримує найкращі кіноініціативи в Україні: він виступив партнером головної національної кінопремії «Золота Дзиґа», а три роки поспіль є партнером Одеського міжнародного кінофестивалю.

А тепер завдяки проекту Apricot Short Film Festival ARARAT в колаборації з DTF Magazine підтримує авторів нового укнннраїнського кіно, познайомить з ними широку аудиторію та надасть їй унікальну можливість вільно та легально подивитися найкращі короткометражні фільми останніх років усім охочим.

Кожні п’ять днів на сайті donttakefake.com публікуватиметься один фільм та інтерв’ю його режисера.

Окрім перегляду кіно відвідувачі онлайн-фестивалю матимуть можливість лишати донейти і особисті коментарі для кожного вподобаного автора.

Що покажуть на Apricot Short Film Festival?

Відкриває фестиваль один із найтитулованіших українських анімаційних фільмів — «Кохання» режисера Микити Лиськова. За цю роботу він отримав премії «Золота Дзиґа» та «Кіноколо», а також став переможцем фестивалів у Пекіні, Таллінні, Лейпцигу.

З повною програмою фестивалю, яку ми створювали разом із Kyiv International Short Film Festival, та розкладом можна ознайомитись у розділі Apricot Short Film Festival.  

«Кохання»

режисер — Микита Лиськов

16 — 20 липня

«Технічна перерва»

режисер — Філіп Сотніченко

21 — 25 липня

«Присвячується молоді всього світу ІІ»

режисери — Ярема Малащук, Роман Хімей

26 — 30 липня

«Поза зоною»

режисер — Нікон Романченко

31 липня — 4 серпня

«Післясмак»

режисер — Юрій Катинський

5 — 9 серпня

«Дорога»

режисер — Максим Ксєнда

10 — 14 серпня 

«Крамниця співочих пташок»

режисер — Анатолій Лавренішин

15 — 19 серпня

Програму останнього тижня організатори фестивалю поки що тримають у секреті.

Спільний проєкт


Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis