Дивіться трейлер документального фільму Netflix про Памелу Андерсон

Netflix показав перший трейлер документального фільму «Памела, історія кохання», присвяченого життю та акторській кар’єрі Памели Андерсон. Прем’єра стрічки відбудеться на стримінгу 31 січня 

У фільмі Андерсон «розповідає власну історію» становлення, порушує питання того, як медіа та індустрія кіно «поводилися з нею протягом кар’єри», а також згадує те саме злите секс-відео з її колишнім чоловіком Томмі Лі.

«Я видалила цей запис зі свого життя, щоб вижити. Тепер, коли все це спливає знову, мене нудить, — говорить Андерсон. — Я вперше хочу взяти розповідь під свій контроль».

Андерсон також зізналась, що постійно відчувала приниження зі сторони фотографів та репортерів, які ставили під сумнів «серйозність» її акторства.

Режисером стрічки виступив Раян Вайт, який раніше знімав документальний фільм про Серену Вільямс 2016 року.

В лютому 2022 року стримінг Hulu випустив серіал «Пем і Томмі». Проєкт у восьми епізодах розповідає про стосунки зірок, їхнє життя після зливу касети із секс-відео, записаного ними під час медового місяця у 1995 роцц, а також досліджує контекст, у якому цей запис проник у широкий доступ.

Секс-скандали, які змінили поп-культуру

Касету з відео з домашнього архіву, ймовірно, вкрав електрик Ренд Готьє. Він був серед робітників, які займалися ремонтом будинку пари в Малібу. Спершу Томмі Лі відмовився платити Ренду заборгованість у 20 тисяч доларів через «погану роботу». Потім, коли Готьє прийшов до Лі з підрядником, той направив на них дробовик, сказавши: «Забирайтеся з моєї власності». Після цього Готьє вирішив вкрасти гігантський сейф із гаража. Там зберігалася вся зброя Лі та прикраси Андерсон, що, за ідеєю, з головою мало компенсувати витрати. Про касету Ренд навіть не підозрював.

 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis