Дивіться перший трейлер стрічки «Усі страхи Бо» з Гоакіном Феніксом

Студія А24 випустила трейлер постер нового фільму Арі Астера («Сонцестояння», «Реінкарнація») Beau Is Afraid («Усі страхи Бо»). Реліз стрічки запланований на 21 квітня 2023 року

Сюжет розповідає історію підприємця Бо, який страждає від проблем із психікою. Стрічка покаже декілька десятиліть життя головного героя. Трейлер також натякає, що частина подій відбуватиметься в уяві самого Бо.

«Параноїк вирушає в епічну подорож, щоб повернутися додому до своєї матері», — говориться в синопсисі стрічки.

Разом з Гоакіном Феніксом у стрічці зіграли Натан Лейн («Мишаче полювання»), Стівен Хендерсон («Громадянська війна»), Петті Люпон («Американська історія жахів»), Емі Раян (Lost Girls) і Паркер Поузі («Блейд 3»).

За словами Арі Астера, його новий фільм буде «комедією кошмару» та «інтимним портретом одного з найуспішніших підприємців усіх часів, що охоплює десятиліття».

В жовтні 2022 року стало відомо, що Гоакін Фенікс та Руні Мара долучились до касту драматичного трилеру «Острів» польського режисера Павла Павліковського («Холодна війна», «Іда»). Зйомки стрічки розпочнуться у 2023 році. 

Фільм заснований на реальних подіях 1930-х років.

Він розповість про американську пару, яка тікає з міста жити «у власний рай» на безлюдний острів. Одного дня мільйонер, що проїжджає повз на яхті, перетворює пару на газетну сенсацію, після чого на острові з’являється заможна графиня та планує побудувати там розкішний готель. Між графинею та парою розпочинається психологічна війна, яка тягне за собою зради та вбивство.

 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis