Перший погляд: Колаборація Салехі Бембері та Clarks

Дизайнер Салехі Бембері та британський виробник взуття Clarks представили колаборацію. Це оновлена модель сліпонів Clarks Lugger 

Модель отримала назву Mud Moss Lugger. її виконали із двох видів замші з текстильними вставками.

Верх взуття доповнили абстрактими малюнками у вигляді бризків та масивними швами, а також асиметричною шнурівкою, розташованую на бічній частині взуття, та ярликом з подвійним брендингом у вигляді листка.

Модель отримала товсту крепову підошву, в основі якої зазвичай лежить гума або каучук. Матеріал має високу стійкість до зовнішніх факторів та часто використовується в комбінації із замшею в класичних моделях черевиків Clarks.

Спільні Clarks Lugger представлені у сірому, помаранчевому та зеленому кольорах. Вони відсилають до звичних кольорів та дизайнів Бембері, які він використовував, наприклад, для кросівок New Balance 2002R та New Balance 574 Yurt.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Salehe Bembury (@salehebembury)

Реліз Mud Moss Lugger відбудеться 20 січня. Щоб отримати детальну інформацію про те, як отримати пару, потрібно підписатись на розсилку на сайті Салехі.

Салехі Бембері — колишній віце-президент чоловічої взуттєвої лінії Versace та колишній взуттєвий дизайнер Yeezy. Працюючи у Versace Бембері розробив один з найпопулярніших силуетів бренду Chain Reaction.

На його рахунку вже чотири колаборації із New Balance, а також Vans та Crocs.

Докладніше про кар’єру Бембері ми розповідали в нашому матеріалі.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis