Дивіться трейлер «Прісцилли» Софії Копполи

Студія A24 випустила трейлер «Прісцилли» Софії Копполи про історію Прісцілли Преслі — дружини Елвіса Преслі. Прем’єра стрічки в кінотеатрах запланована на 3 листопада 

В основі байопіку лежать мемуари Прісцилли Преслі «Елвіс і я» 1985 року. Книга розповідає про її життя та стосунки з «королем рок-н-ролу» Елвісом Преслі.

Головні ролі в фільмі зіграли Кейлі Спені («Тихоокеанський рубіж: Повстання») та Джейкоб Елорді («Ейфорія»). Сценаристом стрічки також виступила Софія Коппола.

«Прісцилла» стане третім спільним фільмом Копполи та студії A24 після «Останньої краплі» 2020 року та кримінальної драми «Елітне суспільство» 2013 року. Паралельно з релізом фільму A24 і Коппола також працюють над серіальною адаптацією The Custom of the Country («Звичай країни») американської письменниці Едіт Вортон.

В травні видавництво Maks Books представило першу книгу Софії Копполи — Sofia Coppola Archive: 1999-2023. 

Видання стало персональним архівом, який охоплює кар’єру Софії в кіно з 1999 по 2023 роки. На 488 сторінках — фотографії з особистого архіву режисерки, бекстейджі, сценарії та пам’ятні речі зі знімань її фільмів, доповнені коментарями Копполи. 

Наприклад, тут можна побачити постер з прем’єри дебютного фільму Копполи «Незайманки-самогубці» на кінофестивалі «Санденс», а також «перший погляд» на її майбутній фільм «Прісцілла». 

 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis