Перший погляд: Колаборація галереї TATE та Dr. Martens

Мережа британських галерей TATE та Dr. Martens представили другу спільну колекцію взуття. За основу взяли класичні черевики Dr. Martens 1460

Взуття прикрасили картинами британської художниці-сюрреалістки Ітелл Колкухун. Наприкінці 1930-х років вона була учасницею так званої Британської групи сюрреалістів.

В роботах Колкухун вивчала людську природу через інтимність, зосереджуючись на статі та гендерному самовираженні, а також досліджувала людську свідомість та підсвідомість. Крім того, мисткиня цікавилася біологією, тому в роботах часто зображала рослини та квіти — на більшості з робіт малюнки рослин були деталізовані та майже фотографічні.

Колкухун також впровадила кілька власних технік автоматизму — одного зі способів створення робіт, коли художник працює з вільними асоціаціями.

Для колаборації з Dr. Martens TATE обрали дві картини Ітелл: «Вулканічний спалах» і «Приклад техніки декалькоманія». Перша робота поєднує в собі зелені, червоні, жовті та білі елементи, а друга — повністю виконана в монохромних кольорах.

Разом зі взуттям до спільної колекції увійшов шкіряний рюкзак в якому поєднали обидві роботи Ітелл Колкухун. Аксесуар доповнили металевим брендингом Dr. Martens.

Купити айтеми з колаборації TATE та Dr. Martens можна на сайті.

В травні 2023 року Dr. Martens представив п’яту колаборацію з брендом A-COLD-WALL*. До неї увійшла оновлена модель оксфордів 1461 у двох кольорах: темно-сірому та чорному.

Докладніше про пари ми розповіли у нашому матеріалі.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis