CD Projekt Red не випускатиме доповнень до Cyberpunk 2077. Студія працює над сиквелом гри

В інтерв’ю порталу PCgamer геймдиректор Cyberpunk 2077 Габріель Аматанджело розповів, що доповнення Phantom Liberty — «останнє велике оновлення» гри. Наразі команда CD Projekt Red починає роботу над наступною грою у всесвіті Cyberpunk

Уточнення від редакції: у першому варіанті заголовку ми вказали, що CD Project Red припинить підтримку гри, проте це не вірне формулювання. Приносимо вибачення за неточність. 

За словами Аматанджело, сиквел має кодову назву Orion та створюватиметься у співпраці зі структурним підрозділом студії CD Projekt Red North America.

Вперше про розробку нової гри стало відомо восени 2022 року, коли президент CD Project Red Адам Кічинський анонсував створення американського підрозділу та анонсував Project Orion. Очікується, що основний етап роботи над сиквелом почнеться 2024 року, а створюватиме нову гру команда з 350-500 людей.

У вересні CD Projekt RED випустила оновлення Update 2.0 та доповнення Phantom Liberty («Ілюзія свободи») для гри Cyberpunk 2077. В межах нової версії вийшла й офіційна текстова локалізація гри українською мовою — нею займалась українська студія UNLOCTEAM.

Для перекладу студія використала природний варіант української мови, без надмірної літературності. Так, наприклад, в діалогах використовують побутове «шо» замість літературного «що», а також лайку та тролять росіян. Крім того, один з епізодів оновленої версії гри доповнили графіті із зображенням кримського півострова із гербами України та кримських татар.

В UNLOCTEAM уточнили, що всю термінологію вони узгодили напряму з CD Projekt RED. Вони додали, що переклад також проходив кілька повноцінних тестувань.

За день після релізу української локалізації CD Projekt Red вибачились за образи в бік росіян в українській локалізації гри в телеграм-каналі студії.

В пості йдеться про те, що «українська локалізація містить декілька реплік, які могли образити російських гравців», а також про те, що «всі репліки були написані не працівниками CD Projekt Red і насправді не відображають погляди студії». В кінці заяви обіцяють виправити подібні вирази в новому оновленні і надалі слідкувати, щоб «ситуація не повторилась». 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis