Елайджа Вуд в образі Пінгвіна на першому кадрі з ремейку горора «Токсичний месник»

Видання Entertainment Weekly показало перші кадри з майбутнього ремейку «Токсичного месника» — низькобюджетного треш-горору 1984 року. Режисером нової стрічки виступив Мейкон Блер («Катастрофа», «Я більше не почуваюся вдома в цьому світі»)

Події фільму відбуваються у вигаданому фантастичному світі. Головний герой — місцевий двірник, у якого діагностують важку хворобу. Його роботодавець відмовляється оплачувати лікування, тому він вирішує пограбувати власну компанію — в процесі він падає бочку з токсичними відходами та перетворюється на монстра-супергероя Токсі. В новому образі чоловік вирішує помститись тим, хто шкодив йому.

Головну роль в ремейку виконав Пітер Дінклейдж («Гра престолів»), інших персонажів також зіграли Елайджа Вуд («Володар перснів»), Тейлор Пейдж («Зола»), Кевін Бейкон («Люди Ікс: Перший клас»), Сара Найлз («Тед Лассо»), Джейкоб Трембле («Хороші хлопці») та Джейн Леві («Зловісні мерці»).

Елайджа Вуд  отримав роль персонажа Фріца Гарбінгера. За словами режисера Мейкона Блера, в образі Вуда він хотів поєднати персонажа Ріффа Раффа з комедійного горор-фільму The Rocky Horror Picture Show та Пінгвіна з «Бетмена» у виконанні Денні Де Віто.

Прем’єра фільму відбудеться 26 вересня на фестивалі Fantastic Fest в Техасі. Коли стрічка вийде в широкий прокат поки невідомо.

Оригінальний «Токсичний месник» Майкла Герца і Ллойда Кауфмана вийшов 1984 року. Стрічка отримала популярність лише за рік, після серії нічних показів в нью-йоркському кінотеатрі Bleecker Street Cinema. 

Згодом фільм переріс у франшизу та отримав ще два продовження: «Токсичний месник 2» та «Токсичний месник 3: Остання спокуса Токсі». 1991 на екрани вийшов анімаційний фільм «Токсичні хрестоносці» за мотивами горору, а 2000 року — спінофф «Токсичний месник 4: Громадянин Токсі».

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis