Дивимося трейлер Dream Scenario, в якому Ніколас Кейдж сниться мільйонам людей

Вийшов трейлер до чорної комедії «Сценарій сну» (Dream Scenario) Крістоффера Борґлі. Ніколас Кейдж вперше грає головну роль у проєкті студії А24 і також виступив продюсером цього фільму

Стрічка розповідає про професора коледжу Пола Меттьюса, який дізнається про унікальний дар — він з’являється у снах мільйонів людей по всій планеті. Спершу Пол сприймає цю здібність як дар, а потім — як прокляття, адже не може контролювати свій образ у чужих снах. 

Це вже третій повнометражний фільм норвежського режисера Крістоффера Борґлі. Його попередній фільм «Мене верне від себе» (Sick of Myself) виходив в український прокат 8 червня 2023 року.

Головні ролі зіграли Майкл Сера («Скотт Пілігрим проти світу»), Джуліанна Ніколсон («Я, Тоня») та Тім Медоуз (Saturday Night Live).

Продюсерами «Сценарія сну» виступили Арі Астер («Спадковість», «Сонцестояння») та Ларс Кнудсен («Наркокультура», «Носферату»).

Прем’єра комедії відбулася на кінофестивалі у Торонто, а в американський прокат картина вийде 10 листопада. Поки невідомо, коли фільм покажуть в Україні.

Студія А24 також випустила трейлер до відреставрованого концерту Stop Making Sense гурту Talking Heads. Стрічка 1983 року увійшла до Національного реєстру фільмів Бібліотеки Конгресу США у 2021 році на знак визнання її культурної та історичної спадщини. 

  Розповідаємо про фільм докладніше тут.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis