KSENIASCHNAIDER представив в Лондоні нову колекцію. І другий дроп з adidas Originals

У колекції Весна/Літо 2024, яку повністю відшили в Україні, бренд продовжує експериментувати з новими матеріалами та технологіями. Моделі речей створені за допомогою штучного інтелекту, також дизайнери Антон та Ксенія Шнайдери працювали з зістареним та жакардовим денімом і тканиною, що нагадує святкову портьєру

This publication is also available in English 

ПРО ДРУГУ КОЛАБОРАЦІЮ KSENIASCHNAIDER ТА ADIDAS ORIGINALS

Перед показом в Лондоні український бренд опублікував в інстаграмі тизер продовження співпраці з adidas Originals. Це кадр, на якому показана спільна пара кросівок з трьома смугами, прикрашена яскраво-зеленим цінником (його KSENIASCHNAIDER вже використовував на моделях Superstar та Forum Mid у першому дропі, який також представили Тижні моди в Лондоні, в лютому 2023 року).

Судячи з перших кадрів з подіуму, до колаборації увійшли: довга сукня з біло-жовто-блакитним принтом та трьома смугами збоку, декілька моделей оверсайз-футболок, а також поясна сумка з двома ручками, яка естетикою відсилає до господарських («клітчастих») сумок, та сумка, що імітує класичну синю коробку adidas Originals.

Читайте також: «Як створювали першу колекцію KSENIASCHNAIDER x adidas Originals»

Якою вийшла нова колекція KSENIASCHNAIDER

До колекції увійшли піжама та комбінезон з деніму, оновлена версія сукні Sportwear Spiral Dress у білому кольорі, спідниці та сукні, прикрашені бахромою. Серед інших впізнаваних силуетів бренду — Cossack Jeans, «як шана українському традиційному одягу» та широкі джинси з розрізами Wide Fringed Jeans, доповнені джинсовою сорочкою з такими ж глибокими розрізами по боках. 

Для створення деяких речей KSENIASCHNAIDER використав інноваційні екологічні тканини: спеціальне напилення з перероблених коркових пробок візуально зістарило денім, а деякі спідниці, піджаки та джинси зшили з жакардового деніму. 

Лук зі спідниці, жакету та сумки зв’язаний вручну з джинсової пряжі у техніці килимарства, а нові силуети топів, спідниць та штанів, виготовлені з тканини, «що нагадує святкові портьєри». 

«Колекція досліджує поєднання протилежностей, таких як минуле та сьогодення, традиційність і нові технології, використання нових матеріалів і водночас переосмислення класичних моделей бренду, — йдеться в пресрелізі. — Весна/Літо 2024 — про винахід нового через рефлексію минулого досвіду». 

Лінійка аксесуарів включає чорну та золотисту сумку Platform та бордову Power Bag з червоними ручками, печворк-козаки та взуття із залишків джинсової тканини.

Показ KSENIASCHNAIDER на Тижні моди в Лондоні пройшов спільно з українськими брендами NADIA DZYAK та ELENAREVA у межах Ukrainian Fashion Week International Season SS24.

У першій колекції KSENIASCHNAIDER x adidas Originals використали знакові елементи та силуети для обох брендів. Зокрема, сукня, топ і спортивний костюм створили у впізнаваній для KSENIASCHNAIDER техніці печворк із залишків тканини adidas. В їхній основі — зелені відтінки adiColor. 

Також до першої колаборації увійшли речі з бавовняного деніму: wader jeans з розрізами у форматі спортивних штанів, 2in1 jeans, тобто джинси з верхньою частиною спортивних штанів adidas. Із деніму зроблено сукні-сорочки з необробленими краями та куртки з принтами традиційних зелених цінників.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis