Фільм про паризький бутик Colette можна подивитись онлайн

Видання Highsnobiety виклало у вільний доступ документальний фільм Colette Mon Amor про історію культового паризького бутика. Реліз присвятили п’ятиріччю з моменту закриття Colette у 2017 році 

Colette Mon Amour розповідає про життя засновниці бутика Колетт Руссо, історію концепт-стору та останні шість місяців перед його закриттям. Стрічка охоплює 20-річну історію Colette та пригадує найзнаковіші події, що відбувалися в будівлі бутика.

Подивитися стрічку можна з 20 по 25 грудня.

Частиною фільму стали інтерв’ю з Вірджилом Абло, Фарреллом Вільямсом, художником KAWS, засновницею AMBUSH Юн Ан, дизайнером Nigo, засновницею sacai Читосе Абе, засновником Doublet Масаюкі Іно, Каньє Вестом та іншими дизайнерами та гостями бутика. Colette Mon Amour також покаже процес створення останньої колаборації Colette з брендом Saint Laurent.

Режисером фільму виступив Х’ю Лоусон-Баді, а засновниця бутіка Колетт Руссо та її дочка (колишній креативний директор та головний баєр Colette. — Прим. DTF Magazine) Сара Андельман брали участь у зйомках. Співавторами та співпродюсерами проекту виступила команда американського видання Highsnobiety.

Концепт-стор Colette оголосив про закриття у 2017 році, після 20 років роботи. Причиною стало рішення його засновниці Колетт Руссо піти з команди.

«Головна причина закриття — це мій вік. Але в епоху інтернету та всіх нових способів споживання я також не хотіла б спостерігати, як магазин поступово спустошується. Тільки не після вкладених у нього зусиль. Крім того, я не приділяла достатньо часу своїм дітям. Я не хочу того ж для Сари», — прокоментувала закриття Колетт.

Протягом останніх років перед закриттям бутиком керувала креативний директор та донька Руссо — Сара Андельман.

За час свого існування Colette створив колаборації з IKEA, Birkenstock, Joshua Sanders, Edward Bess, Dr. Martens, Nike, Balenciaga, H&M та іншими брендами, а оформленням вітрин займалися такі дизайнери та художники, як Демна Гвасалія та Джеремі Віль.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis