Фінн Вулфгард випустив новий сингл

Актор Фінн Вулфгард представив нову пісню Pieces of Gold. Це саундтрек до стрічки «Коли ти закінчиш рятувати світ» студії А24, в якій Фінн виконав одну з головних ролей 

Вулфгард випустив трек під псевдонімом Ziggy Katz — це назва одного з його музичних проєктів та ім’я героя у «Коли ти закінчиш рятувати світ». В записі Pieces of Gold також брав участь американський композитор та співак Еміль Моссері.

Це вже друга робота, представленв Ziggy Katz 2023 році. 1 січня він випустив 30-секундний запис This Is Ziggy Katz, який, ймовірно, є уривком з його цитатою зі стрічки A24.

 

 

Ziggy Katz став третім музични проєктом актора. У 2017 році він запустив інді-рок-гурт Calpurnia, а в 2020 році — гурт The Aubreys. Наразі обидва колективи розпалися.

Драма «Коли ти закінчиш рятувати світ» знята за мотивами однойменної аудіодрами Айзенберга, яку представили у 2020 році на платформі Audible Original. Фільм став режисерським дебютом Джессі Айзенберга («Соціальна мережа», « Ілюзія обману»), який не лише зрежисував, а й написав сценарій стрічки.

Сюжет розповідає історію непростих стосунків Евелін (Джуліанна Мур) — працівниці притулку для жертв домашнього насилля, та її сина Зіггі (Фінн Вулфгард) — автора пісень та музиканта. Фільм також розкриває окрему лінію кожного з персонажів та їхні «нарцисичні якості»: Евелін намагається створити одному з з підлітків у своєму реабілітаційному центрі майбутнє, якого, на думку жінки, він заслуговує, а Зіггі хоче заваювати прихильність дівчини зі школи та стати популярнішим.

Світова прем’єра фільму відбулася на кінофестивалі «Санденс» у 2022 році, а у прокат він вийде з 20 січня.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis