Вийшов перший трейлер нової драми A24 з Джуліанною Мур і Фінном Вулфгардом

Студія A24 випустила перший трейлер драми «Коли ти закінчиш рятувати світ», сценаристом і режисером якої виступив актор Джессі Айзенберг («Соціальна мережа», « Ілюзія обману»). Стрічка вийде у прокат з 20 січня 

«Коли ти закінчиш рятувати світ» знятий за мотивами однойменної аудіодрами Айзенберга, яку представили у 2020 році на платформі Audible Original. Фільм стане режисерським дебютом актора.

Сюжет стрічки розповідає історію непростих стосунків Евелін (Джуліанна Мур) — працівниці притулку для жертв домашнього насилля, та її сина Зіггі (Фінн Вулфгард) — автора пісень та музиканта. Фільм також розкриває окрему лінію кожного з персонажів та їхні «нарцисичні якості»: Евелін намагається створити одному з з підлітків у своєму реабілітаційному центрі майбутнє, якого, на думку жінки, він заслуговує, а Зіггі хоче заваювати прихильність дівчини зі школи та стати популярнішим.

Світова прем’єра фільму відбулася на кінофестивалі «Санденс» у 2022 році. Разом з Мур та Вулфгардом у фільмі знялись Аліша Бо («13 причин чому»), Джей О. Сандерс («Зелений ліхтар»), Біллі Брик («Мисливці за привидами: З того світу») та Елеонор Хендрікс («Гора»).

У вересні Мартін Скорсезе написав рецензію на новий горор Pearl студії А24, який став приквелом фільму X з Мією Ґот в головній ролі. За словами режисера, після перегляду фільму студії він «мав проблеми зі сном».

Pearl, режисером якого виступив Тай Вест (Х, «Дім диявола»), розповідає про дівчину на ім’я Перл (Мія Ґот), ізольовану на родинній фермі. Дівчина мусить піклуватися про хворого батька «під владним наглядом своєї набожної матері», проте насправді бажає стати відомою акторкою, тому таємно ходить на прослуховування. Іноді у неї в голові народжуються дивні думки. На думку самої Перл, вони вказують на те, що вона «не дуже хороша людина».

Події фільму відбуваються у 1918 році.

 

 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis