FKA twigs не випускатиме нову музику. Невідомі злили 85 її демо-треків

В серії інстаграм постів, скриншоти яких опублікував один з користувачів reddit, співачка заявила, що певний час не представлятиме нові релізи. Причиною цьому став злив невідомих хакерів, які опублікували 85 демозаписів співачки

«Мене зламали. Хтось опублікував 85 моїх демок. Хороша робота, нової музики деякий час не буде. Бувайте», — написала FKA twigs.

На ще одному скриншоті співачка опублікувала частину листування з музикантом Sega Bodega щодо ситуації з підписом: «Назад до креслярської дошки». Ймовірно, так FKA twigs пояснила, що наразі змушена працювати над новою музикою на заміну злитим композиціям.

Вперше про 85 злитих треків FKA twigs стало відомо наприкінці серпня — інформацію про це опублікували на декількох музичних форумах. Проте, тоді співачка не підтвердила новини, а злиті треки ніде не публікувались.

В жовтні FKA twigs виступила на паризькому показі бренду Valentino. Разом із танцювальною трупою вона представила шоу Unearth Her, під час якого звучала неопублікована раніше музика співачки та її давнього співавтора, музиканта Young Koreless.

В січні 2022 року FKA twigs випустила мікстейп CAPRISONGS, який наразі є її останнім повноформатним релізом.

До міксейпу увійшли 17 треків, в записі яких брали участь The Weeknd, Jorja Smith, Daniel Caesar, Shygirl, Rema, Pa Salieu, Young Koreless, Tobias Jesso Jr., Fred again.., Mike Dean та Warren Ellis.

Розповідаючи про створення релізу співачка зізналась, що під час першого локдауну натякнула своїй команді, що, можливо, більше ніколи не повернеться до створення музики. Вона слухала подкасти, спілкувалася з друзями по FaceTime і згодом зрозуміла, що «знов пише на папері якісь вірші та ловить звуки з навколишнього світу». У мікстейпі FKA twigs також використала записані розмови друзів.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis