GSC Game World показали вступну сцену S.T.A.L.K.E.R. 2: Серце Чорнобиля

Ролик представили під час розширеної презентації Xbox та Bethesda, яка відбулася 14 червня. Розробники показали вступну сцену гри з Зоною, що «прокидається»

«Зона відкриває абсолютно новий світ! Ми можемо триматися старого, боячись змін… але скажіть, чи хочете ви, щоб наші нащадки пам’ятали нас як боягузів? Або як тих, хто наважився йти вперед до нової, кращої версії людства?», йдеться в описі прологу.

Також під час презентації показали відеощоденник, як студія живе та працює над грою після повномасштабного вторгнення Росії в Україну 24 лютого.

GSC Game World зазначила, що частина співробітників вступила до лав Збройних сил України й що деякі розробники досі працюють над грою у Києві. Водночас у березні студія відкрила новий офіс у Празі, де триватиме основна робота над S.T.A.L.K.E.R. 2.

Реліз гри перенесли на 2023 рік. Про те, що реліз гри перенесли з 8 грудня 2022 стало відомо 13 червня. PR-менеджер GSC Game World Захар Бочаров підтвердив цю інформацію виданню PC Gamer.

Гра матиме лише українську та англійську озвучки. Також S.T.A.L.K.E.R. 2 субтитрують 16 мовами, у тому числі й російською.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis