S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart Of Chornobyl не озвучуватимуть російською мовою

Гра, яку українська студія GSC Game World тепер планує випустити у 2023 році, матиме лише українську та англійську озвучки. Також S.T.A.L.K.E.R. 2 субтитрують 16 мовами, у тому числі й російською. Цю інформацію опублікували на офіційному сайті гри

This publication is also available in English

Про те, що реліз гри перенесли з 8 грудня 2022 на 2023 рік стало відомо 13 червня. PR-менеджер GSC Game World Захар Бочаров підтвердив цю інформацію виданню PC Gamer.

У березні GSC Game World через війну переїхала до Праги. У тому ж місяці студія змінила Chernobyl у назві гри на українську транслітерацію Chornobyl.

У квітні GSC Game World зібрала понад 800 тисяч доларів для української армії. Усі кошти (після вирахування податків та комісії магазинів ігор) передали до благодійного фонду «Повернись живим».

Благодійний розпродаж ігор GSC for Ukraine тривав з 4 по 11 квітня на платформах Steam, GOG, HumbleBundle, Fanatical, Greenmangaming та GamersGate. Охочі долучитись могли придбати будь-яку гру студії (за винятком передзамовлення S.T.A.L.K.E.R. 2).

Що відомо про S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chernobyl

Гра стане наймасштабнішим та найамбітнішим проєктом GSC Game World. Її створюють на новому движку Unreal Engine 5, кількість слів у сценарії вже перевищує 350 тисяч, площа відкритого світу має становити 64 квадратні кілометри. Розробники очікують, що на кілька проходжень гри користувачам знадобиться понад 100 годин.

Гра матиме нелінійний сюжет, який безпосередньо залежатиме від дій гравця. S.T.A.L.K.E.R. 2 можна пройти різними способами, а рішення користувачів впливатимуть на стан світу та призводитимуть до різних фіналів.

Ще одне ключове нововведення «один із найбільших відкритих світів» замість пов’язаних між собою окремих локацій. Дія гри розвиватиметься як на нових, так і на відомих за попередніми іграми локаціями.

S.T.A.L.K.E.R. 2 незалежний від інших ігор серії це означає, що гравцям, які не грали в попередні частини, необов’язково знати їх сюжет (проте команда радить пройти всі ігри серії «для повного занурення»).

S.T.A.L.K.E.R. 2 стане тимчасовим ексклюзивом Microsoft, її реліз відбудеться на ПК і новому Xbox Series X на консолях поточного покоління вона не виходитиме.

У червні 2021 року GSC Game World випустила п’ятихвилинний трейлер геймплею S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chоrnobyl. У ролику показували станцію радіолокації «Дуга» і Чорнобиль-2, а одним з його героїв став персонаж творця серії S.T.A.L.K.E.R Сергія Григоровича.

Трейлер геймплею S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chernobyl став найпопулярнішим ігровим роликом на конференції Microsoft та Bethesda. 13 червня, у день конференції його переглянули близько 800 тисяч користувачів. Наразі кількість переглядів сягнула 2,7 мільйона.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis