Хадзіме Сораяма створив шолом для гонщика Льюїса Гамільтона

Гонщик «Формули-1» Льюїс Гамільтон виступить на майбутньому Гран-прі Японії в кастомному шоломі від японського художника Хадзіме Сораями. Перегони відбудуться 24 вересня на трасі Судзука

Особливістю срібного шолома, прикрашеного написами та логотипом «Мерседес», став візор з підсвіткою. Візуально шолом відсилає до голів фірмових роботичних скульптур Сораями.

За словами Гамільтона, протягом багатьох років він був фанатом творчості Сораями, а співпрацю з художником він назвав «здійсненням його мрії».

«Я так пишаюся тим, що це стало реальністю. Я давній прихильник Хадзіме Сораями та його творчості. Співпраця з ним була для мене особистою метою. Не можу дочекатися, коли ви побачите результат цієї колаборації на трасі», — написав гонщик.

Презентуючи шолом, Хадзіме Сораяма також побажав Гамільтону перемоги на Гран-прі Японії.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Hajime Sorayama (@hajimesorayamaofficial)

Раніше автогонщики Формули-1 часто змінювали дизайни шоломів протягом сезону. Міжнародна автомобільна федерація заявила, що через це глядачі часто не можуть ідентифікувати гравців та ввела обмеження: за один сезон зовнішній вигляд шолому можна було змінити лише один раз, для однієї з автогонок Гран-прі на вибір. 2020 року правило скасували.

Хадзіме Сораяма — японський художник, відомий малюнками та скульптурами сексуалізованих роботів. На його рахунку колаборації з брендами HUF та XLarge, Uniqlo, Poggy the Man та Li-Ning, музичним лейблом 88rising, а також спільна колекція з Dior та колаборація із The Weeknd.

 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis