Nike провів перший баскетбольний фестиваль

15-16 вересня в нью-йоркському культурному просторі Лінкольн-центр відбувся Всесвітній баскетбольний фестиваль від Nike (Nike World Basketball Festival). Так в компанії вирішили «розпочати нову еру баскетбольної культури», а в програмі фестивалю були турніри та виставки, присвячені баскетболу 

Протягом двох днів Nike проводили турнір, в якому змагались 80 найкращих гравців з команд середніх шкіл. Участь в змаганнях взяли 40 дівчат та 40 хлопців з 23 американських штатів. Так в команді бренду хотіли продемонструвати майбутнє покоління професійних баскетболістів.

Однією з центральних локацій фестиваль стала скульптура «Баскетбольний глобус», створена  художником Джоном Маргарітісом з мистецької галереї New York Sunshine. Скульптура Маргарітіса — це коло, сформоване з баскетбольних щитів і сіток з оксидованої сталі. Інсталяцію назвали «свідченням тривалого впливу баскетболу як на мистецтво, так і на культуру» та додали, що вона «відзначала не лише фізичний аспект баскетболу, але й втілювала його емоційне та культурне значення».

Частиною фестивалю також став поп-ап з мерчем та кросівками. Серед останніх Nike представили баскетбольні моделі бренду, зокрема, створені в колаборації зі спортсменами.

Гостями івенту стали амбасадори Nike, серед яких баскетболісти Дірк Новіцкі, Джейсон Кідд, Скотті Піппен, Кармело Ентоні, Кевін Дюрант, Девін Букер, Сью Берд, а також репери Тревіс Скотт, Lil Yachty та молоді спортсмени.

Запрошені спортсмени отримали лімітовані футболки з колаборації Nike та Cactus Jack — бренду Тревіса Скотта.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений NBA (@nba)

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений NBA (@nba)

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений NBA (@nba)

«Якщо біг — це серце Nike, то баскетбол — його душа. Саме у Нью-Йорку можна прослідкувати глибокий зв’язок баскетболу з культурою. І цей зв’язок та вплив баскетболу продовжує зростати, оскільки гра продовжує розвиватись глобально», — прокоментував фестиваль Скотт Уззелл, віце-президент і генеральний менеджер Nike у Північній Америці.

Баскетболіст «Бруклін Нетс» Мікал Бріджес також пояснив вибір міста для проведення івенту тим, що «енергію баскетболу у Нью-Йорку не модна порівняти ні з яким іншим містом».

На фестивалі Nike також оголосив про тривалу співпрацю з Лінкольн-Центром, в межах якої бренд «забезпечить цілорічний доступ до мистецтва для місцевої молоді».

Компанія запровадила грант на 2 мільйони доларів, яким фінансуватимуться музичні та танцювальні програми в Лінкольн-центрі. Вони стартують восени 2023 року, а долучитись до програм зможе молодь з п’яти районів Нью-Йорка.

 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis