Інстаграм планує запустити функцію репостів публікацій

Видання TechCrunch, посилаючись на команду Інстаграму, пише, що соцмережа готується до запуску нової функції репостів. Вона дозволить репостити публікації зі стрічки інших користувачів — наразі це можна робити лише в сторіз

Першим нову функцію помітив британський консультант із соціальних мереж Метт Наварра.

Він опублікував скріншот з оновленим інтерфейсом профіля голови Інстаграма Адама Моссері, де можна помітити окрему вкладку «Репости». TechCrunch пише, що, ймовірно, у вкладці збиратимуться всі фотографії та відео, які користуваці будуть репостити у свій профіль.

«Вкладка “Репостів” у профілі? Що це таке, Адам?».

В коментарі TechCrunch представники Інстаграмі підтвердили, що вже кілька місяців працюють над новою функцією. Коли відбудеться глобальний реліз «Репостів» поки невідомо.

«Ми досліджуємо можливість репостити дописи в основну стрічку публікацій, подібно до того, як це можна робити в сторіз, щоб люди могли ділитися тим, що їм подобається, а творці контенту отримували визнання за свою роботу. Незабаром ми плануємо протестувати функцію з невеликою кількістю користувачів».

У виданні зазначили, що наразі користувачі не можуть напряму опублікувати чужий допис в своєму акаунті, тому використовують для цього сторонні програми.

У червні видання TechCrunch розповіло, що Інстаграм почав тестування заміток — повідомлень довжиною до 60 символів у формі наліпок. Так само як і сторіз вони зникатимуть за 24 години. Наразі замітки тестують на невеликій групі користувачів, за результатами тестування соцмережа вирішуватиме чи відкривати функцію для всіх

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis