Нове місце: Вініловий магазин abo records біля Львівської площі

В Києві відкрився новий магазин вінілових платівок abo records. Він розташований у будівлі колишнього Київського лікеро-горілчаного заводу на Кудрявській, 16а. DTF Magazine поговорив із засновниками вінілового магазину та розповідає про проєкт докладніше

Концепція abo records

Магазин відкрили колишній танцівник, а тепер діджей Амір Ханані, резидент клубу Closer Борис Степаненко та мультидисциплінарний дизайнер Олег Барановський. 

За словами засновників кожен з них мав ідею відкрити магазин ще до знайомства. Влітку цього року, «дізнавшись про наміри один одного» хлопці вирішили об’єднатися.

«Ми з повагою ставимося до існуючих київських рекордсторів і ставимо мету не відрізнятись від них, а радше доповнювати загальну картину,— пояснюють концепцію магазину в abo records. — Подібних музичних місць в нашому місті має бути більше, особливо враховуючи складнощі з замовленнями музики з Європи під час війни».

За словами Аміра, Бориса та Олега, ще одна мета простору (окрім продажу платівок) — знайомити локальну та іноземну аудиторію Києва з українською вініловою спільнотою. Тому команда abo records планує  влаштовувати у себе сети українських діджеїв. 

Локація

Вініловий магазин відкрили в одному з приміщень промзони закинутого лікеро-горілчаного заводу неподалік Львівської площі.

В команді розповіли, що першим локацію «відкрив» Олег Барановський. Ще рік тому він зняв приміщення для своєї творчої майстерні, а після рішення запускати магазин його переобладнали.  

В невеликій кімнаті з голими стінами розмістились декілька стелажів з платівками та музичним обладнанням, а одним з головних акцентів у дизайні приміщення стала велика кришталева люстра.

«Будівлі, в якій ми зробили нашу крамничку, більше 100 років. Тут не було сучасного ремонту, а ще у приміщенні колись трапилась пожежа. Ми вирішили зробити ремонт своїми силами, маючи на меті збереження існуюючого дистопічного вайбу».

Що продається 

В abo records говорять, що, з огляду на їх музичний бекграунд, наразі в магазині представлені платівки у більш танцювальних жанрах: House, Techno, Minimal та Breaks. Проте надалі вони не планують обмежуватись стилістично та розширятимуть асортимент.

В майбутньому в магазині в abo records також представлятимуть «нові видання від провідних європейських музичних дистрибуцій» та інші музичні товари. Конкретні подальші плани команда поки не озвучує.

●●●

В липні команда київської школи електронної музики Closer Connections відкрила на Нижньоюрківській, 31 магазин вінтажного та б/у діджейського обладнання, техніки та аксесуарів. 

Докладніше про магазин ми розповідали в нашому матеріалі

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis