J. Cole став обличчям відеогри NBA 2K23

Репер знявся для обкладинки спеціального видання NBA 2K23 Dreamer Edition, а також став одним з персонажей ігрового режиму кар’єри. Реліз гри запланований на 9 вересня цього року

Назва видання Dreamer відсилає до однойменної взуттєвої лінії репера в колаборації з брендом PUMA.

Купити спеціальне видання з J. Cole можна буде лише в магазинах Gamestop в США та Канаді.

«NBA 2K продовжує бути золотим стандартом для демонстрації всього, що стосується баскетбольної культури», — прокоментував новину репер — «Це дивовижно, не тільки з’явитися на обкладинці цьогорічної гри, а й стати частиною сюжетної лінії, саундтреку та представити бренд Dreamer в NBA 2K».

J. Cole дебютував в професійному баскетболі у 2021 році — він грав за команду Rwanda Patriots в Африканській баскетбольній лізі.

В травні цього року репер підписав контракт з клубом Scarborough Shooting Stars Канадської елітної баскетбольної ліги.

  

J. Cole — американський репер, сонграйтер та засновник лейблу Dreamville Records. На його рахунку спільні треки з Кендріком Ламаром, Дрейком та іншими артистами, проте у своїх сольних альбомах він вважає за краще випускати треки без гостьових куплетів. Його останній сольний проект, KOD, вийшов у 2018 році.

До того, як стати музикантом, J. Cole планував розпочати кар’єру баскетболіста — він збирався вступити на баскетбольну програму нью-йоркського Університету Сент-Джонс, проте після перших спроб вирішив сконцентруватися на музичній кар’єрі.

В 2021 році репер випустив шости та поки останній альбом The Off-Season, над яким «працював роками». Докладніше про реліз ми розповідали в нашому матеріалі.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis