Кендрік Ламар випустив міні-фільм We Cry Together

Кендрік Ламар випустив екранізацію треку We Cry Together, що ввійшов до його останнього альбому Mr. Morale & The Big Steppers. Це мініфільм, одним з режисерів якого виступив сам репер

Відео зняте одним кадром і триває майже шість хвилин. За сюжетом глядачі спостерігають за сваркою Кендріка з дівчиною — акторкою Тейлор Пейдж, голос якої звучить в самому треку.

Режисерами кліпу разом з репером виступили колишній президент лейблу TDE Дейв Фрі та режисер короткометражних фільмів Джейк Шрейер. Продюсуванням займалась агенція pgLang, яку Ламар та Фрі запустили в 2020 році.

В травні Кендрік Ламар також випустив кліп на трек N95 з альбому Mr. Morale & the Big Steppers.

https://www.youtube.com/watch?v=zI383uEwA6Q&feature=emb_title

Кендрік Ламар представив подвійний альбом Mr. Morale & The Big Steppers 13 травня.

Гостьові куплети для лонгплею записали Бет Гіббонс з гурту Portishead, Summer Walker, Ghostface Killah, Thundercat, Baby Keem, Sampha, Kodak Black, Sam Dew, Tanna Leone, Taylour Paige, Blxst та Amanda Reifer. 

Крім того, в треках неодноразово можна почути голос Екхарта Толле — німецького письменника та духовного учителя, з яким Ламар зустрічався під час роботи над релізом.

В треках репер описує свій світогляд, розповідаючи про ставлення до грошей, кохання, відповідальності та гендеру, а також про його особисті стосунки з батьком та жінками.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis