Майстерність — основа найцінніших речей. Чи то витвір мистецтва, чи традиційний виріб, виготовлений вручну. Нову історію спільно з Jameson Black Barrel ми присвятили саме майстрам своєї справи, з якими також створили теплу атмосферу цієї зими.

Витримане в обвуглених діжках віскі надихнуло нас на серію принтів разом з трьома українськими художниками-графіками. Авторський принт може виграти кожен з вас. А ще два четверги поспіль на вас чекатимуть онлайнові концерти біля каміна разом із Jameson Black Barrel. Залишайтеся з нами.


Концерти

Pianoбой
Коля Сєрга


Принти художників

Володимир Waone

Манжос

Melody of Elevating

Олександр Гребенюк

Black Barrel

Артем Прут

Talkroom

Читайте інтерв’ю 5 березня

Читати інтерв’ю

Конкурс

Вигравайте принт художника

Щотижня DTF Magazine і Jameson Black Barrel розігруватимуть серед читачів ексклюзивні принти, що створили Володимир Манжос, Олександр Гребенюк і Артем Прут. Кожен з них надав нам по п’ять авторських робіт. Як їх виграти?

1. Читайте інтерв’ю з кожним із художників-графіків, що виходитимуть з 18 лютого по 7 березня на сайті DTF Magazine (або переходьте на них за посиланням на цій сторінці).
2. У нашому Інстаграмі шукайте пост, присвячений кожному з трьох художників. Ось перший — про Володимира WaOne Манжоса, другий — про Олександра Гребенюка.
3. Уважно подивіться на фотографії в пості та знайдіть там логотип Jameson у вигляді букви J.
4. Зазначте кількість знайдених J у коментарях під постом.
5. Опублікуйте у своїй сторі слайд з роботою художника, обов’язково тегнувши @donttakefake та @jameson_ukraine.
6. Серед авторів правильних відповідей у коментарях і тих, хто виконав пункт 5, ми виберемо переможців.


Матеріал підготовлено за підтримки

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis