Колаборація keep та Rubae

keep та графіті-художник Rubae випустили колаборацію

Український бренд рюкзаків та сумок keep представив лімітовану серію рюкзаків та сумок, створених у колаборації з графіті-художником Rubae. До неї увійшли чотири моделі сумок та рюкзаків з принтами Rubae

В основу колаборації лягли рюкзаки Flatiron i Taito та слінпеки Arakawa i Arakawa mini. 

У коментарі DTF Magazine засновник keep Микола Серезітінов розповів, що ідея створити спільні айтеми виникла в лютому 2024 року, після відкриття першої за 22 роки персональної виставки Rubae «Деструктивізм» у Києві.

«Приблизно тоді ми з Rubae дедиджиталізували наше знайомство та одразу заговорили про спільний дроп. Очевидно, вулиці давно спонукали нас до цього».

У дизайні аксесуарів використали принти з відсканованих наліпок авторства Rubae.

«Ми погодилися, що тайвек (матеріал в основі рюкзаків та сумок. — Прим. DTF Magazine) та його папероподібна текстура — цілком релевантний матеріал для ілюстрацій вуличного художника».

Купити айтеми з колаборації можна на сайті keep. Дроп лімітований — кожен айтем представлений у кількості 50 штук.

Про виставку Rubae

«Деструктивізм» демонструє перехід художника від міського полотна та вагонних депо до галерейного простору. Вона триватиме до 28 квітня у київському артцентрі «Я Галерея».

В експозиції вперше показали нові роботи Rubae. Серед них — чотири дерев’яні інсталяції, сім мозаїк, п’ять полотен та інтерактивні об’єкти, натхненні залізничними депо. Вони мають показати, що «відрізняє справжній стріт-бомбінг від вандалізму».

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений don’t Take Fake | DTF Magazine (@donttakefake)

У коментарі DTF Magazine митець розповів, що почав активно працювати над «Деструктивізмом» пів року тому. Роботи, представлені у межах експозиції, він створював з 2017 до 2024 року. За його словами, ідеї для частини робіт виникли в процесі розробки виставки. Серед них — інсталяція з назвою «Портал Підземелля».

Увійдуть до експозиції й графіті. «Хоч і не всі твори виставки належать до цієї форми візуальної комунікації, проте саме з графіті розпочалися експерименти автора з артмедіумами, — йдеться в описі анонсу. — Урбан-полотно стає відкритою територією без цензури та канонів — і в цьому неперевершений шарм і душа».

keep створювався як бренд рюкзаків WE ARE ABLE. 2017 року, після шести років роботи, він провів ребрендинг та змінив підхід до виробництва аксесуарів.

Докладніше про це засновник keep Микола Серезітінов розповів у нашому матеріалі.

keep робить акцент на міській естетиці: у кампейнах просуває Київ та створює колаборації з локальними художниками та командами, серед яких фестиваль don’t Take Fake, видання The Village, вуличні художники OBIES та RUBAE.

2021 року бренд запустив еколінію — keep it green.

Rubae — український графіті-художник з Тернополя, засновник власного бренду Ugly Cool та автор одного з найвідоміших тегів у Києві.

Почав малювати 2002 року під псевдонімом Silver. Перший малюнок на рухомому поїзді автор зробив 2005 року. 2006 року переїхав до Києва навчатися.

З 2010 року графіті-художник створює роботи під псевдонімом Rubae. Він розмальовував фасад Арт-заводу Платформа, спорткомплексу у Ковалівці, F1 на Вишгородському водосховищі, a також працював з Pepsi refresh project та Terrasoft Company.

Автор вважає, що кожен створений «шматок» і тег унікальні, але більше любить працювати над масштабними роботами. За версією Rubae, одні з його найкращих графіті — проєкти на Караваєвих дачах та Русанівці у Києві.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis