Киевский фестиваль Atlas Weekend отменен

Музыкальный фестиваль Atlas Weekend, запланированный с 7 по 12 июля в Киеве, перенесли на 2021 год из-за пандемии коронавируса. Он пройдет с 6 по 11 июля, сообщили организаторы в социальных сетях фестиваля 

«Из-за неподвластных нам обстоятельств, Atlas Weekend переносится на следующий год. В связи с пандемией COVID-19, мы не можем подвергать риску гостей, команду и артистов фестиваля, проводя его этим летом. …Мы ведем переговоры со всеми артистами, чтобы полностью сохранить заявленный лайн-ап. Вас также ждут анонсы новых артистов, которые присоединятся к фестивалю в следующем году».

Команда Atlas Weekend уточнила, что все купленные билеты останутся действительными в 2021 году. Информация о возможности возврата билета появится позже.

Также организаторы анонсировали «особенный осенний спецпроект Atlas Weekend», подробнее о котором обещают рассказать позже.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Фестиваль Atlas Weekend переноситься на 2021 рік Через непідвладні нам обставини, Atlas Weekend перенесено на наступний рік. У зв’язку із пандемією COVID-19 ми не можемо наражати на ризик гостей, команду та артистів фестивалю, проводячи його цього літа. Нові дати Atlas Weekend: 6–11 липня 2021 року. Квитки, придбані на цьогорічний фестиваль, є дійсними на AW 2021. Наразі ми в переговорах із артистами, щоб лайнап було повністю збережено. Також на вас чекають анонси багатьох артистів, що приєднаються до фестивалю наступного року. Це найважче рішення, яке нам коли-небудь доводилося приймати. Ми до останнього не втрачали надії та працювали над створенням AW 2020, розглядали різні варіанти виходу з кризи та вірили, що в нас буде можливість зустрітись з вами цього літа. Проте, спостерігаючи за розвитком подій у світі та спілкуючись з нашими європейськими колегами, ми дійшли висновку, що перенесення — єдине вірне рішення в цій ситуації. Друзі, ми закликаємо вас в черговий раз висловити свою любов до фестивалю. Скористайтесь вашими квитками на Atlas Weekend 2020 наступного року — так ви підтримаєте фестиваль і допоможете зробити його ще яскравішим та крутішим в 2021. Всі, хто не в змозі бути з нами наступного року, матимуть можливість повернути кошти. Незабаром ми опублікуємо детальні інструкції, як це зробити. Відповіді на можливі питання ми зібрали для вас у F.A.Q. Розділ буде постійно оновлюватися. Посилання на F.A.Q. у шапці профілю. Зі всіма запитами та пропозиціями ви завжди можете звернутися на нашу пошту [email protected] Ми надзвичайно вдячні кожному з вас за те, що ви вірите в Atlas Weekend і залишаєтеся з нами та щиро цінуємо підтримку наших партнерів в прийнятті такого складного рішення. Попереду у нас цілий рік, аби зробити фестиваль ще більш масштабним і реалізувати багато нових ідей у наступному сезоні. А також вже зараз ми розпочинаємо роботу над особливим осіннім спецпроектом Atlas Weekend, деталі якого повідомимо зовсім скоро! Це не фінал фестивальної історії, а лише пауза перед довгоочікуваним AW 2021. Бережіть себе і близьких. З любов’ю, команда Atlas Weekend 💛

Публикация от Atlas Weekend (@atlasweekend)

  

Atlas Weekend 2020 должен был стать пятым в истории фестиваля.

Хедлайнерами в этом году были заявлены американский рэпер A$AP Rocky, британская группа Placebo и группа Twenty One Pilots. Среди других участников были: инди-рок группа Alt J, украинская рэп-иcполнительница alyona alyona и певица Alina Pash, британский певец Yungblud и электронная группа Metronomy.

А вот как прошел фестиваль в 2019 году:

Читайте также:


Обложка: Фейсбук Atlas Weekend

Подписывайтесь на DTF Magazine в Facebook, Instagram, Twitter и Telegram

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis