King Krule випустив 16-хвилинний лайв-запис

King Krule опублікував 16-хвилинний лайв-запис треків з його короткометражного фільму Hey World! 2019 року. Послухати його можна на Spotify

Музикант представив короткометражний фільм Hey World!, знятий його дівчиною Шарлоттою Петмор, у 2019 році. В ньому він зіграв чотири пісні з тоді ще майбутнього альбому Man Alive!: Perfecto Miserable, Alone, Omen 3, (Don’t Let The Dragon) Draag On та Energy Fleets під звуки гітари та укулеле.

В 2020 році запис з Hey World! увійшов в якості бонус-трека до японського видання лонгплею Man Alive!, проте на стримінгах так і не видадався.

Альбом Man Alive! вийшов у лютому 2020 року. Він став першою роботою музиканта з моменту релізу лонгплею The Ooz у 2017-му.

Докладніше про реліз ми розповідали тут.

У 2021 році King Krule випустив лайв-збірку You Heat Me Up, You Cool Me Down — вона складається з 17 треків, записаних під час його європейського туру 2020 року.

King Krule (справжнє ім’я Арчі Маршалл) — британський співак, автор пісень та музикант. Маршалл почав співати у вісім років, надихаючись голосами Чета Бейкера, Ієна Дьюрі та Джо Страммера — він чув їх на вечірках, які влаштовувала мати. Реліз дебютного синглу виконавця відбувся у 2010 році, а лонгплею — у 2013 році.

King Krule грає в жанрах інді-рок, панк-джаз, пост-панк та хіп-хоп. У 2012 році музиканта номінували на премію BBC Sound of 2013.

Більше про артиста ми розповідали в нашому матеріалі:

«King Krule: Як озлоблений король підлітків знайшов спокій у батьківстві»

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis