Дивіться 15-хвилинний концерт The Smile — гурту Тома Йорка та Джоні Грінвуда

Гурт The Smile, заснований Томом Йорком та Джоні Грінвудом з Radiohead в травні 2021 року, став гостем Tiny Desk Concerts. Це серія лайв-виступів музикантів, організаторами якої виступає канал NPR Music 

Музиканти виконали вживу пісні з дебютного альбому A Light for Attracting Attention: Pana-Vision, The Smoke та Skrting on the Surface. Разом з учасниками гурту Томом Йорком, Джонні Грінвудом та Томом Скіннером під час виступу загрів саксофоніст Роберт Стілман.

Гурт The Smile представив дебютний альбом A Light for Attracting Attention в травні 2022 року. В нього ввійшли 13 треків, а докладніше про реліз ми розповідали в нашому матеріалі.

Том Йорк та Джоні Грінвуд представили The Smile у травні 2021 року під час онлайн-івенту Live at Worthy Farm, організованого командою британського фестивалю Glastonbury. Третій учасник — барабанщик Том Скіннер з джазового гурту Sons Of Kemet. 

Дебютний сингл You Will Never Work in Television Again музиканти випустили у січні цього року. Том Йорк спродюсував його разом з Найджелом Годричем.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis