Київська Схема стала резидентом британського NTS Radio. Слухайте перший епізод

Київська Схема стала одним із 33 нових резидентів британського NTS Radio. Це означає, що наступні пів року команда вестиме на платформі щомісячне шоу. Перший епізод вийде вже у вересні

This publication is also available in English

«Протягом шести місяців у межах резиденції Схема випускатиме на NTS Radio регулярне годинне шоу. Щоразу ми презентуватимемо сети молодих незалежних українських артистів, дотичних до спільноти. Під час добору перевага віддаватиметься тим виконавцям, які залишилися в Україні, оскільки зараз вони найбільше потребують підтримки», — розповіла DTF Magazine команда Схеми.


UPD. 12 вересня на NTS Radio відбулась прем’єра першого епізоду — свій годинний мікс презентував Oleksii Podat, електронний продюсер та діджей зі Слов’янска (Донецька область).


 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений NTS Radio (@nts_radio)

У червні на NTS Radio відбулась прем’єра майже півторагодинної компіляції виключно української музики Ukraїnska Epika від діджея та співзасновника київської формації LOW Party — Pavel Plastikk. Послухати її можна тут, а купити, щоб підтримати музичну сцену України, — на Bandcamp.

Також на платформі виходило декілька епізодів подкасту Air Raid Siren, в одному з яких (у квітні) українська артистка Nina Eba презентувала мікс з музикою маріупольських електронних продюсерів.

Водночас в Україні лунала і деяка критика в адресу NTS Radio. Наприклад, через присутність в ефірі після 24 лютого декількох шоу від резидентів з росії. Проте, як повідомила Схема у коментарі DTF Magazine, «завдяки діям музичної спільноти, NTS Radio відмовились від співпраці з російським лейблом “ГОСТ Звук”»

NTS Radio — британська незалежна онлайн-радіостанція, запущена у 2011 році. Вона знайомить аудиторію з андеграундною музикою різних жанрів і об’єднує понад кілька сотень діджеїв і ведучих зі всього світу.

На NTS своє шоу ведуть або виступають Bonobo, Floating Points, Björk, Nosedrip, Деррік Мей, Andrew Weatherall, Jamie xx, M.I.A, Autechre, Run The Jewels, Bicep та інші.

У 2019 році засновник Схеми Слава Лепшеєв записав мікс для NTS Radio.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis