Гас Ван Сент зніме серіал про те, як письменник Трумен Капоте посварився зі своїми подругами

Головні ролі у восьмисерійному проєкті телемережі FX Feud: Capote’s Women («Ворожнеча: Жінки Капоте») виконають Наомі Воттс («Малголленд Драйв») та Хлоя Севіньї («Доґвіль», «Клубна манія»), пише Deadline

Події серіалу розгорнуться довкола найближчого кола американських світських левиць та подруг письменника Трумена Капоте («Сніданок у Тіффані »): дружини голови телемережі CBS Бібі Пейлі (Наомі Воттс), знакової американської кутюр’є Сі-Зі Гест (Хлоя Севіньї), колишня дружина сина Вінстона Черчилля Памела Гарріман, Глорія Гіннесс та сестра Джекі Кеннеді Лі Радзівіл.

Капоте присвятив їм оповідання «La Côte Basque 1965», опубліковане у листопаді 1975 року в журналі Esquire. Уїдливий текст, у якому він назвав подруг «моїми лебідками», викривав «брудні секрети цих жінок — від подружніх зрад та вбивства та копирсався у брудній білизні еліти Нью-Йорка». Одних жінок письменник представив під псевдонімами, імена ж інших не змінював. Після публікації нью-йоркське світське суспільство засудило Капоте, а подруги перестали з ним спілкуватися.

FX Feud: Capote’s Women стане другим сезоном серіалу-антології, ідею якого придумав та курує Раян Мерфі («Американська історія жахів»). Перша частина була присвячена суперництву акторок Джоан Кроуфорд (Джессіка Ленг) та Бет Девіс (Сьюзен Сарандон), що почалося під час зйомок фільму «Що сталося з Бебі Джейн?» у 1962 році й тривало роками.

За оригінальним задумом, другий сезон мав бути присвячений стосункам принца Чарльза та принцеси Діани, але у серпні 2018 року стало відомо, що через поганий сценарій цей проєкт не втілюватимуть у життя.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis