Книги про Гаррі Поттера українською мовою опублікували у вільному доступі

Видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», яке володіє правами на видання книжок про Гаррі Поттера українською мовою, з дозволу Pottermore Publishing опублікує у вільному доступі для онлайн-читання всі сім книг про «хлопчика, що вижив»

«Коли почалося вторгнення в Україну, наша команда була шокована тим, який вплив це має на безліч людей. Нам, як і всім іншим, хотілося надати хоча б якусь допомогу. Тому ми намагаємося надати безплатний доступ до електронних книг про Гаррі Поттера всім, хто постраждав від конфлікту», прокоментувало Pottermore Publishing.

Наразі доступні перші три книги франшизи  «Гаррі Поттер і філософський камінь»«Гаррі Поттер і таємна кімната» та «Гаррі Поттер і в’язень Азкабану».

Ролінґ запостила новину про вільний доступ до «Гаррі Поттера українською у Твіттері, супроводивши її підписом #SlavaUkraini. Письменниця спільно зі своїм благодійним фондом «Люмос» допомагає українським дітям та біженцям. Вони вже передали на гуманітарні потреби українців понад мільйон фунтів стерлінгів.

Першу книжку про Гаррі Поттера «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» презентувала в ніч з 13 на 14 квітня 2002 року в одній з книгарень на Хрещатику.

Всі книги Джоан Ролінґ про «хлопчика, що вижив» переклав українською письменник та публіцист Віктор Морозов.

На початку травня команда фан-сторінки Деніела Редкліффа, який зіграв Гаррі Поттера, виставила на продаж колекцію мантій та краваток за мотивами серії фільмів про «Гаррі Поттера». Всі кошти передадуть на допомогу українським родинам, які постраждали через війну росії проти України.

На сайті Magicartz є комплекти всіх чотирьох факультетів Гоґвортсу: Ґрифіндор, Слизерин, Рейвенклов та Гафелпаф.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis