Леонардо Ді Капріо може зіграти у фільмі про лідера релігійного культу

Deadline повідомляє, що Леонардо Ді Капріо веде переговори, щоб зіграти головну роль та продюсувати стрічку про лідера культу Джима Джонса. Виробництвом займеться студія MGM разом з компанією актора Appian Way, а над сценарієм працює Скотт Розенберг («Веном», Джуманджі: Поклик джунглів»). Поки невідомо, хто зрежисує проєкт

У 1955 році Джим Джонс заснував секту «Послідовників Христа» в Індіанаполісі, яку перейменував у «Храм народу» вже через рік. Він прийняв сан священника та стверджував, що є реінкарнацією Ісуса, Будди та Леніна. У 1965 році Джим переїхав з родиною до Каліфорнії, де кількість членів секти почала зростати. Його вплив поширився на губернатора штату, віце-президента та навіть першу леді США. 

У 1974 році комуна переїхала у джунглі Гаяни та організувала поселення Джонстаун, назване на честь лідера. Джонс теж переїхав туди, налагоджував зв’язки із Радянським Союзом, бо планував перевезти своїх прибічників у комуністичну країну. 

17 листопада 1978 року охоронці секти застрелили конгресмена Лео Раяна, який намагався довідатися про насильницьке утримання людей в комуні. Наступного дня Джим Джонс зібрав своїх прихильників у Джонстауні та через проповідь змусив їх покінчити життя самогубством, випивши негазований напій Flavor Aid з ціанідом. Під час цієї акції загинуло 918 осіб, серед яких 304 дітей. Дружина Джонса теж померла від ціаніду, а самого лідера культу знайшли мертвим з кульовим пораненням в голову.

Наразі Леонардо Ді Капріо знявся у комедії Адама МакКея «Не дивися в вгору» разом з Дженніфер Лоуренс, Тімоті Шаламе та Меріл Стріп. Стрічка вийде на Netflix 24 грудня 2021 року. Актор також зіграв у новому фільмі Мартіна Скорсезе «Вбивці місячної квітки» з Робертом Де Ніро та Джессі Племенсом («Влада», «Ірландець»). Детальніше про нього ми розповідали тут.

Леонардо Ді Капріо ще працює над трьома проєктами: байопік Мартіна Скорсезе про президента Теодора Рузвельта, серіал про Всесвітню виставку 1893 року та екранізація роману Стівена Толті «Чорна рука» про боротьбу нью-йоркського детектива проти секретної організації.

Читайте  також:


Слідкуйте за DTF Magazine в Facebook, Instagram, Twitter и Telegram

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis