Ми випустили третій номер друкованого DTF Magazine. Про що він та де його шукати

 У же третій рік поспіль напередодні найбільшого в Україні бренд-шоу та фестивалю вуличної культури don’t Take Fake ми випускаємо друкований DTF Magazine. Цього року він став ще більшим, нарешті отримав повноцінну й авторську обкладинку і поширюватимуть його не лише в Києві, а й у найбільших українських містах. Разом з типографією 24 Print, що друкувала DTF Magazine, розповідаємо про номер детальніше

Про обкладинку

Обкладинку третього номера DTF Magazine створив художник Олексій Кондаков. Він відомий серією сюрреалістичних фотоколажів 2 Reality, яку у медіа назвали «Буденним життям богів». У ній герої класичних творів мистецтва «вписані» у наш щоденний побут: метро, трамваї, підземні переходи, ринки тощо. Усі сюжети художник знімає на мобільний телефон. У 2 Reality увійшло вже понад сто робіт, а про які вже неодноразово писали світові медіа. Наразі Кондаков готує новий проєкт, пов’язаний із нічним життям, а найближчим часом інтерв’ю з Олексієм вийде на DTF Magazine.

У роботі, яку використано у нашому випуску, обігрується тема культури сучасного споживання: так, «Клеопатра» з картини Джона Вільяма Вотергауса ходить київськими концепт-сторами. Дякуємо концепт-стору BASEMNT Street hub за допомогу в організації зйомок.

Що у третьому номері DTF Magazine

Розповідаємо про найцікавіші світові стритвір-бренди

В ексклюзивному інтерв’ю з головним дизайнером Vans Райаном Поззебоном розмовляємо про роль класичних моделей

Відповідаємо на запитання про відповідальне споживання та свідому моду

Пояснюємо, як Інстаграм впливає на моду

Рекомендуємо 10 найкращих магазинів журналів в Європі

Оцінюємо шанси українських атлетів на медалі в нових олімпійських видах спорту

Також у друкований DTF Magazine увійшли матеріали про історію бренда Comme des Garçons, якому цьогоріч виповнюється 50 років,  про фотографа Атібу Джефферсона, чию виставку можна буде побачити на фестивалі, а також про скейтерський бренд одягу Low Blow з Харкова, який виграв наш конкурс і перезентує новую колекцію 14—15 вересня на don’t Take Fake.

Де шукати друкований DTF Magazine

DTF Magazine розповсюджується безкоштовно у найкращих закладах, галереях та концепт-сторах Києва, а також Львова, Харкова, Одеси та Івано-Франківська. Список усіх точок з журналами дивіться нижче. І напишіть нам в Інстаграмі, якщо ви також хочете отримати цей випуск для свого закладу або не знайшли свого міста у переліку.

Крім цього, друкований номер можна отримати у зоні DTF Magazine 14—15 вересня на фестивалі don’t Take Fake. Також там будуть представлені фірмові стікери та мерч DTF Magazine і don’t Take Fake.

В регіонах DTF Magazine шукайте з 9 вересня (починаючи з другої половини дня).

Про don’t Take Fake

Найбільше в Україні бренд-шоу та фестиваль вуличної культури don’t Take Fake 2019 відбудеться 14—15 вересня у київському просторі М82 на Подолі (вул. Межигірська, 82, колишній завод Tetra Pak). Про перші подробиці, учасників та активності можна дізнатись тут.  

  Найзручніше стежити за новинами фестивалю у спеціальному телеграм-каналі та Facebook-івентіДводенні фестивальні квитки доступні в онлайні за ціною 200 грн.

  

2018 року don’t Take Fake зібрав понад 60 міжнародних і українських брендів та 12 000 відвідувачів у комплексі «Торонто-Київ». Окрім двох поверхів і тераси будівлі тоді задіяли відрізок вулиці Великої Васильківської, аби створити найбільший мобільний скейт-парк в Україні, провести фінал України зі стритболу та представити роботи стрит-арт-художників. 

Більше про don’t Take Fake 2019:

Підписуйтесь на DTF Magazine в Facebook, Instagram и Twitter та Telegram

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis